Yatırım yapmaya başla!

Pininfarina’nın Tasarladığı Hybrid Kinetic K350 Pekin Fuarı’na Geliyor!

Tasarım kısmını Pininfarina'nın üstlendiği Hybrid Kinetic, K350 SUV modelinin gösterimine hazırlanıyor!
Pininfarina’nın Tasarladığı Hybrid Kinetic K350 Pekin Fuarı’na Geliyor!

İnanılmaz tasarımlarıyla bir anda gözde olan Hybrid Kinetic, Pinanfarina ortaklığından doğan değişik sınıf araçları ortaya çıkartılıyor. Lüks SUV kısmında K750‘yi göstermişti. Çarpıcı modellerine sedan kısmında H600 ile devam edip, K350 Crossover’la model gamının 4. üyesini çıkartıyor. Çevresel konular üzerine yaygınlaşan EV araçlar, güç birleşimleri sonucunda tanımadıkları teknoloji için çalışmalar sürdürülüyor.

Süper akülerle donatılan araçlar, yüksek gücün verdiği avantajlarla her geçen yıl menzil rakamlarında da artış gözlemleniyor. Pinanfarina – Hybrid Kinetic ortaklığı da tamamen bu iş üzerine kuruldu. Tasarım ve teknoloji kısmı tamamen işin eğli kurumlarca üstlenildi.

K350 şirketin kompakt crossover tarafını destekleyecek.

K350’nin her modelin karışık bir ürünü olarak düşünüyorum. Yani H600’ün tasarımsal anlamda inanılmaz premium duruşu, aynı yapıda tasarlanan K550 ile her noktasında birleştirilecek. 3. SUV modelinde teknoloji kısmında yine özellikle kokpitinde büyük ekranlar bekleyebiliriz.

Her bir araca verilen coupe görünleme beraber verilen eğimler, profil kısmında da devam ettirilmiş. K350’nin de gövde rengi diğerlerinde olduğu gibi üst kısımlarda siyah tonlarda düşünülebilir.

Resimlere bakılırsa kokpit için yaptığımız tahminler doğru.

Spor direksiyon arkasında orta kısım dokunmatik ekranı ile birleştirilen gösterge panelini görüyoruz. Orta tünel tasarımı zekice hazırlanmış ve bitim noktasına yönetin ekranı koyulmuş. Fonksiyonel koltuklar neredeyse full özellikte olacağı tahmin ediliyor.

Şirketin gidişatına ve beklentilere bakılırsa 2019 yılı itibariyle model seçeneklerini 1 kat daha fazla artırma planları var. Hızlı büyüme stratejisinde hangi pazarlara açılacakları henüz belli değil. Şirket elektrikli motor ve digital kokpitlerinin fevkalede duruşlarıyla çoğu insanın tercih edeceğini tahmin ediyorum.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum