Yatırım yapmaya başla!

Pilotların Yaptıkları Tehlikeli Uçuşların Yürekleri Ağızlara Getiren GörüntüleriUçaklar ile dünyanın en hızlı yolculuklarını yapmak mümkün oluyor. Dünya’nın herhangi bir yerinden başka bir yerine rahatlıkla ulaşmamızı sağlayan uçaklar hayatımıza büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Devasa motorlara sahip olan bu uçaklar geçtiği yerlerde büyük etki yaratmaktadır.

Uçakları kullanan pilotlar zaman zaman bölgedeki insanlara korku dolu anlar yaşatmaktadır. Görüntülerde pilotların yaptığı tehlikeli uçuşlar yüreklerinizi ağınıza getirecek. Pilotların yere yakın uçuşlar tehlike dolu anların yaşanmasına sebep oluyor.

Çok yüksek hızlara çıkan pilotlar, sıra dışı uçuşlar ile büyülemeyi başarıyorlar. İzlediğiniz bazı uçuşlarda korkunç kazalardan kıl payı dönülürken bazı uçuşlarda ise pilotlar maharetlerini sergileyecek performanslara imza atıyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum