Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Modern Olanakları ve Tarihi Yapısıyla Amerika’nın Simgesel Malikanesi

ABD topraklarının en güzel ve simgesel malikanelerinden biri olan Fatland, tarihi yapısıyla görenleri büyülemeyi başarıyor.
Modern Olanakları ve Tarihi Yapısıyla Amerika’nın Simgesel Malikanesi
Son Güncelleme: 
Yorum

Yemyeşil bir araziyi ikiye bölen Schutlkill Nehri’nin modern yapıların siluetini yansıttığı Philadelphia şehri, ABD’nin en büyük beşinci şehri olarak yaklaşık 6 milyon insana ev sahipliği yapıyor. Bir dönem Amerika’nın başkentliğini de yapan bu şehir, bünyesinde barındırmış olduğu sanat eserleriyle de ziyaretçilerine güzel bir atmosfer sunuyor. “Amerika’nın Doğum Şehri” olarak da adlandırılan ve Pensilvanya eyaletinin en doğusunda yer alan bu güzel şehir, Bağımsızlık Salonu (Independence Hall), ABD’nin ilk bankası ve simgesel Liberty Bell Çanı gibi tarihi yapılarıyla da hayranlık uyandırmaya devam ediyor.

Amerika’nın en eski ve en etkileyici şehirlerinden olan Philadelphia, şimdi ise Phoenixville kontluğunda bulunan Fatland Malikanesi ile rüya gibi bir yaşam sunuyor. Tarihi yapısı ve modern olanaklarıyla tam bir mühendislik harikası olan Fatland Malikanesi, ederine göre uygun fiyatıyla şanslı sahiplerini bekliyor. Şimdi dilerseniz, Pensilvanya eyaletinin en güzel evlerinden biri olan, Fatland Malikanesi’nin sahip olduğu özelliklere birlikte bir göz atalım.  

Fatland Malikanesi ile Geçmişe Yolculuk

Fatland Malikanesi ile Geçmişe YolculukPhiladelphia’nın merkezine sadece birkaç dakika uzaklıkta olan Phoenixville üzerine konumlandırılmış benzersiz bir yapı olan Fatland Malikanesi, etkileyici bir tarihi sahipleriyle buluşturuyor. Penisilvanya’da yer alan bu güzel ev, yaklaşık 5 hektarlık bir arazi üzerine yayılıyor. Amerika’nın Bağımsızlık Bildirgesi ile aynı tarihte, 1776 yılında inşa edilen Fatland Malikanesi, ayrıca “Vaux Hill” olarak da biliniyor. Yeni Yunan mimarisinden örneklerin de yer aldığı bu malikane, Philadelphialı mimar John Haviland’ın ellerinde yeniden şekillenip, çok daha etkileyici bir malikane haline geliyor.

Etkileyici Olanaklarıyla Şaşırtıcı Bir Malikane

Etkileyici Olanaklarıyla Şaşırtıcı Bir MalikaneEtkileyici restorasyonu ve yıllar geçtikçe daha da genişletilen yaşam alanıyla sahiplerine kusursuz bir hayat sunan Fatland Malikanesi; pahalı dekorasyon ürünleriyle donatılmış odaları, geniş pencereleri, huzura ulaşmanızı sağlayan farklı yapıdaki terasları ve mutlu bir gün geçirmenize imkan tanıyan Valley Forge Milli Parkı ile de konfor seviyesini ulaşılması zor noktalara taşıyor. Ayrıca etkileyici bir havuzu, şık bir havuzlu evi, tenis kortunu ve at merasını da bünyesinde barındıran bu malikane, şanslı sahiplerini fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor.

ABD’NİN EN PAHALI EVİ BEL AİR MALİKANESİ İÇİN TIKLAYIN.

Fatland Malikanesinin Fiyatı

Fatland Malikanesinin FiyatıUltra lüks olanakları, devasa yaşam alanı ve huzur dolu konumuyla eşsiz bir yaşam deneyimi sunan Fatland Malikanesi, aslında birkaç yıl önce 9 milyon dolarlık fiyat etiketiyle listelenmişti. Fakat şimdilerde 3.95 milyon dolarlık yenilenen fiyatıyla ABD emlak piyasasını süsleyen bu eşsiz malikane bölgenin en eski ve en lüks yapılarından biri olarak yeni sahiplerini bekliyor.

Huzur dolu bir doğa içerisine yerleştirilmiş, devasa ve tarihi bir yapı olan Fatland Malikanesi, sahip olduğu özelliklerle potansiyel sahiplerini büyülemeyi başarıyor. Peki, Philadelphia topraklarında bulunan bu olağanüstü tarihi malikanede sizler de yaşamak istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu