Yatırım yapmaya başla!

Milyarder Risk Sermayedarı Peter Thiel Block.one’a Yatırım Yaptı!

PayPal’ın ortak kurucusu ve Facebook’un ilk yatırımcılarından biri olan Peter Thiel, blockchain girişimi Block.one’a yatırım yaptı. Detaylar haberimizde;
Milyarder Risk Sermayedarı Peter Thiel Block.one’a Yatırım Yaptı!

PayPal’ın ortak kurucularından ve Facebook’un ilk yatırımcılarından biri olan Peter Thiel’in Block.one’a yatırım yaptığı açıklandı. Şirket tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; yeni yatırım turunda Peter Thiel’in ve Çinli Bitmain’in yer aldığı belirtildi.

EOS’un geliştirici olan blockchain platformuna destek verenler arasında ayrıca Moore Capital Management LP’nin kurucusu Louis Bacon ve serbest yatırım fonu milyarderi Alan Howard’ın da bulunduğu kaydedildi. Sonuçta; Thiel ile Bitmain’in yatırımları, Block.one’un Mayıs ayındaki dünyanın en büyük token satışını yaptığı 4 milyar dolarlık ICO’sundan kısa süre sonra gerçekleşmesiyle dikkat çekti.

Cayman Adaları merkezli olan EOS’un geliştiricisi Block.one, Mayıs ayındaki 4 milyar dolarlık token satışıyla odak noktası haline gelmişti.

 Peter Thiel Block.one’a Yatırım Yaptı!Buna göre Ethereumn ağının en büyük rakipleri arasında gösterilen Block.one, Haziran 2017’de başlayan satışta yaklaşık 900 milyon EOS tokeni sattığını açıklamıştı. Neticede; halihazırda yeteri kadar ilgi çekici olan Block.one, yeni yatırım turunda Peter Thiel ile Bitmain’in kurucusu Jihan Wu’nun yer aldığı yönündeki duyurusuyla yeniden başlıklara taşındı.

Kripto Para Piyasalarındaki Son Değişimler için Tıklayın!

Zira Çinli madencilik devi Jihan Wu da yatırım dünyasının ünlü milyarderi Peter Thiel de sektörün önde gelen isimleri arasındaydı.

Jihan Wu Block.one’a Yatırım Yaptı!Öte yandan; Block.one yeni yatırım turunda toplanan miktar hakkında bilgi vermezken Block.one’ın CEO’su Brendan Blumer konuyla ilgili; “Block.one gelecekteki planlarını duyurmaya hazırlanırken, daha güvenli ve bağlı bir dünya yaratma değerlerimizle örtüşen önemli stratejik yatırımcıları karşılamaktan heyecan duyuyoruz” açıklamasını yaptı.

Bu noktada; Block.one’ın gelecekte ne gibi duyurular yapacağı merak uyandırırken şirketin yönetim kademesinde yaptığı değişiklikler yeniden gündeme geldi.

EOS Geliştiricisi Platfor Block.one Yatırım Çünkü Block.one kısa süre önce Jefferies Group LLC CEO’su Michael Alexander’ı risk sermayesi ünitesinin liderliğine getirmişti. Bunun yanında; Citigroup Asya Pasifik bölgesi işe alma başkanı James Mendes de Block.one bünyesine katılmıştı.

Kısacası; yeni yatırım turu, şirketin gelecek planları ve yeni yöneticiler Block.one’ın çok yakında yeni hizmetleriyle gündeme geleceğini gösterdi. Diğer taraftan; EOS son 24 saat içinde % 7.66 seviyesinde artarak fiyatını yaklaşık 7,9425 dolara, piyasa büyüklüğünü ise yaklaşık 7.2 milyar dolara ulaştırdı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum