Paylaşım

Penguen’in Efsane Karikatürü Dudullu Postası Dizi Oluyor: İşte Fragman!

 

Geçtiğimiz yıllarda TRT1 ekranlarında yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Leyla ile Mecnun dizisinin yönetmen ve senaristi Onur Ünlü, yepyeni bir internet dizisi ile sevenlerinin karşısına geliyor. Blu TV’de yayınlanacak olan Dudullu Postası, ilk fragmanı ile izleyici karşısına çıktı.

Ülkenin önde gelen mizah dergilerinden Penguen’in unutulmaz karikatürü Dudullu Postası dizi olarak ekranlara uyarlanıyor. Dizinin kadrosundaki güçlü isimler ise dikkat çekiyor. Dudullu Postası’nda Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Erkan Can, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Ahmet Rıfat Şungar, Aslı Bekiroğlu, Levent Tülek gibi isimlerin varlığı yayınlanacak olan dizinin, beklentileri fazlasıyla arttırdığını söyleyebiliriz.

İlk sezonunun 14 bölüm olacağı belirtilen dizinin her bölümü ise yaklaşık 45-50 dakika olacak. Dizinin senaryosunu ise karikatürün geliştiricileri Serkan Yılmaz, Erkan Yılmaz ve Funda Alp üstlenmiş. Penguen okurları ve Onur Ünlü’yü sevenler için son derece etkili bir dizinin geldiğini söyleyebiliriz.

Gerek oyuncu kadrosu gerekse Penguen kadrosunun dizinin senaristliğini yapacak olması sağlam bir internet dizisinin izleyicileri beklediğini müjdeliyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur