Yatırım yapmaya başla!

Fiat – Alfa Romeo – Jeep 2018 Paris Otomobil Fuarı’na Katılmayacak!

2018 Paris Otomobil Fuarı'na başta FCA olmak üzere bazı markaların katılmayacağını öğrendik. İşte o markalar...
Fiat – Alfa Romeo – Jeep 2018 Paris Otomobil Fuarı’na Katılmayacak!

2018 yılının son aylarına doğru gerçekleştirilecek Paris Otomobil Fuarı‘na bazı büyük firmaların katılmayacaklarına dair haberler aldık. FCA Group‘a bağlı şirketlerin çoğunluğu Fransa’ya gitmeyecek. Kötü sayılabilecek bu duyurunun birkaç nedeni olabilir! Bunlardan birincisi, model yetiştirilememiş olması. Çünkü yeni bir modelin konsept hale getirilmesi bile ciddi yatırım ve alt yapı çalışması istiyor.

Geçmişte de çok sık rastladığımız fuara katılamama olayını şimdi FCA markaları ve bağlı olduğu Jeep‘te de görüyoruz. Gidememenin ikinci sebebi de maliyetler. İnsalara dünyada ilk defa gösterilecek bir modelin yapımı ve onu fuar alanına taşıması inanılmaz maliyetli bir olaydır. Şimdi sizlere Paris Otomobil Fuarı’na dair başka ne gelişmeler varmış onları verelim.

FCA Alt İki Markası OlaN Ferrari ve Maserati’yi Paris’e Gönderecek

FCA Alt İki Markası Ferrari ve Maserati'yi Paris'e GönderecekFiat grubunun katılmamasının sebebi, yukarıda bahsettiğimiz birinci nedenden dolayı. Yani sunulacak yeni modelin o tarihlere yetiştirilemeyecek olması. Katılmayacakları için de dolaylı olarak 2. madde de geçen maliyet kısmında kar etmiş olacaklar. Organizatörlerlerin yaptığı resmi duyurulara göre FCA’yı bu sene Paris’te Ferrari ve Maserati temsil edecek.

Hızlı ve lüks alanda gösterilecek konseptlerin nasıl olacağı ile ilgili belirgin bir durum yok. Gelen haberler arasında İtalya’dan katılacak modeller arasında Lamborghini‘de bulunuyor.

VW de Paris Fuarı Stantlarına Araç Göndermeyebilir!

VW'de Paris Fuarı Stantlara Araç Göndermeyebilir!Nedenleri şu anda açıklanmasa da VW’nin Fransa’ya model göndermeyeceği bildirildi. Ancak Audi, Seat, Skoda ve Porsche stantlarda yerini alacak. Bentley ve Bugatti modellerini aksilik çıkmadığı sürece Paris Otomobil Fuarı’nda görebileceğiz.

Bahsettiğimiz markalar haricinde uzun bir katılım listesi olduğunu görüyoruz. Ford, Infiniti, Mazda, Nissan, Opel, Subaru ve Volvo’dan güzel modeller gelmesi bekleniyor. 2 – 14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek büyük organizasyon için tüm hazırlıklar hız kesmeden devam ederken, markaların göndereceği modeller belli oldukça da sizlerle paylaşacağız.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum