Yatırım yapmaya başla!

Para Avcısı Belfort: “Yatırımcıların Bir Sonraki Büyük Tuzağı Bitcoin”

Wall Street Kurdu olarak tanınan sabıkalı borsacı Jordan Belfort, bir sonraki büyük tuzağın bitcoin olduğu konusunda yatırımcıları uyardı. Detaylar şöyle;
Para Avcısı Belfort: “Yatırımcıların Bir Sonraki Büyük Tuzağı Bitcoin”

Wall Street Kurdu olarak nam salan Jordan Belfort, popüler kripto para birimi bitcoin hakkında uyarıda bulundu. Daha önce de benzer açıklamalar yapan Belfort, bitcoin için felaket öngörülerini tekrarladı.

“Mahvedilecek çok sayıda dürüst insan var” diyen ünlü kişilik, kendisinin de bir zamanlar dolandırıcı olduğunu ve şu anda bitcoinin olayının tam da kendisinin yaptığı şey olduğunu söyledi. Her şeyin çok aptalca olduğunu dile getiren Belfort; “bu çocuklar beyinlerinin yıkanmasına izin verdi” ifadelerini kullandı. CNBC’ye konuşan Belfort, bitcoinin bir serap gibi buharlaşacağını söyledi.

Bitcoinin anonim yapısının endişe kaynağı olduğunu vurgulayan Belfort, bunun bir sahtekarlık olmasa bile sahtekarlık için ortam hazırladığına dikkat çekti.

Jordan Belfort: “Yatırımcıların Bir Sonraki Büyük Tuzağı Bitcoin”Kripto para birimini karanlık bir pazara benzeten Belfort, perde arkasında neler olduğunu göremediğimiz için insanların birbirine kazık atmasının kolay olduğunu kaydetti. Tüm bunların ötesinde ünlü dolandırıcı, bitcoinin bu yıl içinde patlayabileceği yönünde de tahminde bulundu.

Kripto Para Piyasalarındaki Son Değişimler için Tıklayın!

Bitcoinin güvenilir olduğu ve merkez bankalarına duyulan ihtiyacı ortadan kaldırabileceği görüşüne de karşı çıkan Belfort, daha önce de benzer açıklamalarla gündeme gelmişti.

Wall Street Kurdu Yeni Bitcoin yorumu Bunlardan bir tanesi, Jordan Belfort’un bitcoin önce 50 bin doları, sonra sıfırı görecek yorumuydu. Buna göre Belfort, bitcoinin bir aldatmaca olduğuna vurgu yaparak mali anarşistlerin yaratılışına atıfta bulunduğuna inanmadığını söylemişti.

Bitcoin fiyatlarındaki artışa ve kripto paraların uygunsuz kullanımına dikkat çeken Wall Street Kurdu, bunun uygun bir yatırım aracı olmadığını aktarmıştı.

Jordan Belfort Bitcoin Uyarısı İlaveten, JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon’un yorumunu da desteklemiş, finans dünyasının ünlü isminin “bitcoin dolandırıcılıktır” ifadesine kesinlikle katıldığını kaydetmişti. Kendisi 23 Haziran’da paylaştığı bir Facebook videosu aracılığıyla da bitcoinin fiyat düşüşünün sonun başlangıcı olduğunu belirtmişti.

Videoda kendi deneyimlerinden de bahseden Belfort, bitcoinin kendi şirketinde olup bitenlerin neredeyse aynısı olduğunu bildirmişti. Sabıkalı dolandırıcı bu durumu; “Eğer eski günlerime dönmüş ve Bitcoin sahibi olmuş olsaydım 50 milyar dolar yapmıştım. Bunu ciddi anlamda söylüyorum. Bu, şirketimde olup bitenlerin neredeyse aynadaki bir görüntüsü” sözleriyle ifade etmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum