Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Papilon Savunma 1 Milyon TL’lik İş Sözleşmesi İmzaladı

Jandarma Genel Komutanlığı ile iş ilişkisi anlaşması yapan Papilon hisseleri, %0,20'ye yakın ekside işlem görüyor.
Papilon Savunma 1 Milyon TL’lik İş Sözleşmesi İmzaladı

Papilon Savunma Teknoloji ve Ticaret A.Ş.  Jandarma Genel Komutanlığı ile Türkiye genelinde kullanılmakta olan Otomatik Parmak ve Avuç İzi Teşhis Sistemi’nin (Papilon OPTES) parçalı bakım ve onarımı işi için sözleşme imzaladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda yapılan açıklamada, sözleşmenin geçerlilik tarihinin 30.06.2022 olduğu belirtildi. Tutarı ise 1.022.037 TL + KDV olarak açıklandı.

Yeni iş ilişkisine dair yayımlanan tabloda, tedarikçinin ortaklığın kamuya açıklanan son gelir tablosundaki net satışların, satılan mal maliyeti içindeki payının 0,05 olduğu belirtildi.

İş ilişkisinin başlamasının öngörüldüğü tarih 25.08.2021 olurken, ortaklığın faaliyetleri olumlu etkilemesi bekleniyor.

Savunma ve güvenlik sektöründe hizmet veren şirketin hisseleri yön arayışında.
Papilon Savunma Hissesi %0,14 Ekside
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirketin PAPIL kodlu hisseleri güne 14,56 liradan başladı. Dünkü işlemleri 14,55 ile aynı seviyeden tamamladı. Bugünkü işlemleri yataydan açtıktan sonra saat 11.30’da 14 TL ile seansın en düşüğünü kaydetti.

Ardından 14,40 seviyelerine çıkıp, günün geri kalanında aynı fiyattan satışa sunuldu. Saat 16.00’ya doğru ise sıçrama kaydederek 14,73 liraya fırladı.

Haftalık bazda yatırımcısına %2’den fazla kaybettirdi. Son beş işlem gününde 14,00 – 15,04 arasında hareket etti. Aylık değişimi %4,40 düşüş olan Papilon hisselerinin fiyat aralığı 14,00 – 15,80 şeklinde. Yıllık olarak ise en yüksek 26,05 lirayı görerek %5’e yakın artış gösterdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum