Yatırım yapmaya başla!

Paranın Çok Olduğu Yerde Milyonluk Süper Spor Araba Aksesuar Olurmuş!

Dünyanın en pahalı ev dekorasyon ürünü! Saatte 350 km'yi aşan bir Pagani, sahibi tarafından süs eşyasına dönüştürüldü!
Paranın Çok Olduğu Yerde Milyonluk Süper Spor Araba Aksesuar Olurmuş!

Dünya zenginlerinin zevkleri boyut atlamaya başladı. Çoğunlukla “arabanızla nerede olmak isterdiniz?” sorusuna karşı evimin tam ortasında onu izleyerek vakit geçirmek isterim cevabıyla karşılaşırsınız. Kimisi sadece bir kere koltuğuna oturmak isterken birileri de kullanabilme şansı olduğu halde onu en pahalı gündelik eşya haline getiriyor. Ve bu duruma herkesin gücü yetmez! Bizim anladığımız süs eşyası Discommon’un Ferrari F40 tasarımlı sehpası! Ki normal olmayan fiyatından dolayı onu da anlamakta güçlük çekiyoruz.

İtalyan Pagani‘yi bilmeyen yoktur. Bir anda ortaya çıkıpta hiper spor arabaların korkulu rüyası haline gelen bir otomobil şirketidir. Tabi normal kelimesi Pagani için geçerli olmayan bir şey. Mercedes ile motor alış verişi için yapılan anlaşmalar doğrultusunda V12‘ler showa dönüştürüldü!

Pablo Perez adındaki bir koleksiyoner kendi evinde bize garip gelecek sanatsal bir çalışma yapmış.

Sosyal medya hesabından paylaşılan görüntü de Zonda Revolucion yatay konumda, ortasından direk geçirilerek sabitlenmiş. Yer ve tavana monteli kalın bir tutucu, nisbeten hafif bir aracı taşımış oluyor.

Devasa bastırma kuvveti oluşturan rüzgarlığı duvara sıfır duruyor. Vitrine bardak, vazo veya ufak araba modelleri koymanın çok ötesinde bir şey.

Salonun ortasında asılı duran bu makine, yere indirdiğinizde +350 km/h yapacak kapasiteye sahip.

Revolucion’un içinde 6.0L V12 48V‘lik, AMG gelenekleriyle yapılan ünite yatıyor. Zevk için tavana asılmışta olsa, Pagani hakkı olan asfaltlarda bu modeli 2.6 saniye de 0-100 aralığına ulaşabiliyor.

Gerçi geçen sene dünyada tek örneği olan Pagani Zonda PS 760‘ın kaza sonrası yok oluşundan iyidir. Olsun bazen değerli eşyalı dışarıda bırakmak iyi olmaya bilir. 2 milyon Dolardan fazla değerinin olması yinede onu süs eşyası olmasını engellemeyememiş. Yalnız dip not olarak; Palo Perez’in tek sahip olduğu spor otomobil ve Pagani Zonda bu değil!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum