Yatırım yapmaya başla!

Lego Ekibi Oyuncak Bugatti Chiron’u Gerçek Bir Motorla Tasarladı!Küçükken önümüze koyulan birkaç parça lego parçalarıyla yaptığımız garip şekillerden sonra gelinen noktaya hayret etmemek elde değil. Lego yine imkansız gibi duran bir çalışma yapmış. Önceden Bugatti ve Chiron modelinin küçük ölçekli oyuncak tasarlaması yapılmıştı.

Technic bu sefer hiper otomobili gerçeğe uyacak şekilde 1 milyondan fazla parça ile birebir imal etmiş. Oyuncak arabaların en sıra dışı olanı Chiron, yapımı 8 hafta süren Camry Lego çalışmasından ayrılıyor.

Çünkü Lego, Chiron‘u asfaltta götürecek bir motor monte etmiş. Ünitesi 5.3 beygir üreterek 15 ile 25 km/h arasında sürate çıkabiliyor. Harika ötesi bu büyüleyici çok parçalı Chiron’un far kısımları da Led aydınlatmadan yapılmış.

Aerodinamik parçaları da unutmayan şirket aktif rüzgarlığı da unutmamış. Büyük küçük demeden herkesin seveceği bu otomobili ortaya çıkarmak kolay olmamış. 13.500 saat süren Lego Chiron, markanın guru olacak gibi duruyor.

Nasıl ki Bugatti Divo 5.8 milyon dolarlık fiyatıyla en pahalılar arasında yer alıyorsa, plastik Chiron’da en pahalı Lego ürünü olabilir. Ancak satılacağını kesinlikle zannetmiyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum