Yatırım yapmaya başla!

Almanya Otoparklarında Kullanılan Robot Vale Sisteminden Etkileyici GörüntülerÖzellikle büyükşehirlerde yaşayanlar için araç parkı bazen işkenceye dönüşmektedir. Metropol yoğunluğu araç park etmedeki pek çok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir. Bu yoğunluk otoparklara olan talebi arttırmaktadır.

Otoparklardaki araç yoğunluğu ve insanların özensiz park etmesi ise burada kapasitenin verimli kullanılamamasına neden olmaktadır. Ayrıca otopark kalabalık ise aracınıza yer bulmak tam bir eziyete dönüşmektedir. Stanley Robotics isimli teknoloji firması bu soruna çözüm bulmuş.

Görüntülerde Almanya’da kullanılan vale robot teknolojisine tanık oluyorsunuz. Siz aracınızı bir yere bırakıyorsunuz. Robot vale gelip aracınızı otoparktaki en uygun yere park ediyor. Böylelikle hem kapasite verimli kullanılıyor hem de aracınızı park etmekle ilgili bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum