Yatırım yapmaya başla!

Örümceklerin Ağ Ördüğü Görüntüleri İzlerken Gözlerinizi Alamayacaksınız!Hayvanlar alemi oldukça ilgi çekicidir. Her hayvanın yaşam biçimi ve avlanma tarzları farklıdır. Bazı hayvanlar avına vahşice saldırırken bazı hayvanlar ise sinsice tuzağını kurar ve avının bu tuzağa yakalanmasını bekler.
Daha önceki videolarımızda hayvanların avlanmalarına dair görüntülere yer vermiştik.

Bu videomuzda ise farklı bir hayvanın avlanma biçiminden bahsedeceğiz. Örümcekler, avlarını yakalayabilmek için ağ kurarlar. Yukarıdaki videoda izlediğiniz gibi bu ağı kurmak için öncelikle yüksek bir yere çıkıyor ve ağ organlarını bacaklarını bastırarak bu ağ maddesinin akışını başlatıyor.

Bu ağ maddesini karın bölgesinden çıkaran örümcekler belirli adımlarla bu ağı tamamlıyor ve avının bu ağa yakalanmasını bekliyor. Yukarıdaki videomuzda bu ağın örülüş anını daha ayrıntılı bir biçimde izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum