Yatırım yapmaya başla!

Orman Yangını Sırasında Tavşanı Kurtarmanın Peşine Düşen Yürekli AdamOrman yangınları maalesef dünyanın pek çok yerinde sıklıkla görülen bir olay olmaktadır. Ufak bir kıvılcım ile başlayan bu yangınlar bir anda çok büyük bir alana yayılmakta ve orman alanlarının adeta kül olmasına neden olmaktadır.

Videoda ise geniş bir alana yayılmış orman yangını esnasında insanlık örneği gösteren bir adama tanık oluyoruz. Büyük bir yangının orta yerinde kendi canını tehlikeye atma pahasına, bölgedeki tavşanı kurtarmanın peşine düşen bir adamı izliyorsunuz.

Görüntülerdeki adamın tavşan için büyük bir endişe yaşadığı net olarak görülüyor. Ona zarar gelmemesi için büyük bir özveri örneği gösteren adamın, insanlık adına duygu dolu anlar yaşattığını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum