Yatırım yapmaya başla!

Origin Big O ile Tüm Oyun Konsolları Tek Bir Kasada ToplandıABD merkezli bilgisayar üreticisi Origin PC, oyun tutkunlarının hayalini kurduğu inanılmaz bir tasarıma imza attı. Şirket üçüncü parti ürünleri bir araya getirerek yüksek performansa sahip oyun cihazları geliştirmesiyle tanınıyor. Ancak bu sefer yapılan çalışma akıllara durgunluk verecek türden. Şirket son yaptığı çalışma ile günümüzün oyun konsollarını tek bir çatı altında topladı.

PlayStation 4, Xbox ne ve Nintendo Switch ürünlerini PC kasası altında birleştiren şirket, bu ürüne Origin Big O adını vermiş. Bununla birlikte kasanın içerisinde de kendine özgü bir donanım bulunmakta. Kasanın görüntülerine bakıldığında bir bölümünde Xbox One, diğer bölümünde ise PlayStation 4 göze çarpıyor.

Sıvı soğutması olan kasanın PC bölümüne ise RTX Titan ekran kartına yer verilmiş. Intel i9-9900K işlemci yerleştirilen ürün 64 GB RAM desteğine sahip. Kasanın altında 2 TB alana sahip Samsung EVO NVMe SSD disk bulunuyor. Üzerinde yerleşik HDMI anahtarlarına sahip olan ürün, bağlanan görüntüleme ekipmanlarını otomatik olarak algılayabiliyor.

Tüm konsollar bir araya toplanırken Nintendo Switch unutulmamış. Kasada Nintendo Switch’in yerleştirilebileceği bir alan oluşturulmuş. Ürün kullanıcı isteğine göre takılıp çıkarılabiliyor. Titizlikle yapılan çalışma sonucunda ortaya çıkarılan bu ürünün satışa çıkması ise ne yazık ki mümkün değil.

Ürünlerin geliştiricileri Microsoft, Sony ve Nintendo kendi ürünleri üzerinden tasarlanmış böyle cihazın satışına asla izin vermeyecektir. Ancak şirketin geliştirdiği konseptin hayali bile güzel. Sizi günümüzün tüm oyun cihazlarının bir araya toplandığı konsept tasarımın videosu ile başbaşa bırakıyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum