Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

OptionRoom, Ascendex Borsasında Listeleniyor

Oracle ekosisteminin tokeni OptionRoom, AscendEX borsasına geliyor.
OptionRoom, Ascendex Borsasında Listeleniyor

Dünyanın önde gelen kripto para borsaları yeni coinler listeleyerek yatırımcıların kendisine çekmeye devam ediyor. Eski adıyla Bitmax olarak bilinen kripto para borsası AscendEX, OptionRoom’u listeleyeceğini duyurdu. Kripto para bugün TSİ 16:00’da borsada alım satım işlemlerine açılmış olacak.

OptionRoom , Polkadot üzerine inşa edilmiş, kullanıcı tarafından yönetilen bir oracle protokolüdür. Kripto para kullanıcıların yönetişim konsensüsü ile gerçek dünya sonuçlarına göre belirlenen olay türevleri oluşturmasına ve bunlara katılmasına olanak tanıyor. OptionRoom an itibariyle 2.15 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto para AscendEX borsasından hariç olarak Gate.io, Uniswap, Birtrex, Hotbit gibi borsalarda listeleniyor. Toplam piyasa değeri 26 milyon dolar olan OptionRoom, yeni borsalarda listelendikçe, değerinin artması bekleniyor.

OptionRoom, üç kritik ayırt edici ürün özelliğine sahip. Benzersiz kullanıcı teşvikleri, merkezi olmayan bir yapı ve yönetişim tarafından kararlaştırılan sınırsız tahmin piyasaları sunuluyor. ROOM token, tahmin pazarları ve oracle talepleri oluşturmak için bir ödeme yöntemi olarak kullanıyor ve protokole katılan kullanıcılar için ödül etkinlikleri düzenleniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum