Yatırım yapmaya başla!

OPPO Hızlı Şarj Teknolojisinde Çıtayı Arşa Çıkarmaya Hazırlanıyor

OPPO akıllı telefonları 125W hızlı şarj ile dolduracak yeni bir teknoloji geliştiriyor.
OPPO Hızlı Şarj Teknolojisinde Çıtayı Arşa Çıkarmaya Hazırlanıyor

Akıllı telefon üreticileri yeni ürünlerinde sunduğu teknolojileri her geçen gün hızla geliştirmeye devam ediyor. Pazarda birbirleri ile rekabet eden şirketlerin sunduğu yeni teknolojiler kullanıcılara olumlu olarak yansıyor. Son yıllarda Çinli akıllı telefon şirketlerinin pazarda büyük bir yükselişi söz konusu.

Bu şirketlerden birisi ise OPPO olmakta. Geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına da giriş yapan Çinli şirket, Reno serisi modelleri ile kullanıcılardan olumlu yönde geri dönüşler alıyor. Günümüzde yeni nesil akıllı telefonlar için şarj süresi oldukça önemli bir etken olmakta. Şirketler kullanıcılara daha uzun kullanım süresi sunmak adına hızlı şarj teknolojileri üzerinde çalışıyor.

Bunun yanı slıa telefonların batarya kapasitelerinin de her geçen gün artırıldığına tanık oluyoruz. Çinli şirket OPPO hızı şarj teknolojisinde bugüne kadar ulaşılmamış bir noktaya ulaşmak üzere. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek etkinlikte 125W hızlı şarj teknolojisinin tanıtılması bekleniyor.

OPPO’dan 125W Hızlı Şarj Teknolojisi

OPPO’dan 125W Hızlı Şarj Teknolojisi

OPPO geçtiğimiz yılın Eylül ayında 65W SuperVOOC 2.0 adı ile yeni bir hızlı şarj teknolojisi tanıtmıştı. Bu teknoloji ile 4.000 mAh kapasiteye sahip batarya 30 dakika içerisinde tam olarak doluyor. Bu özelli Oppo Reno Ace modelinde kullanıcılara sunuldu. Bu telefon halen piyasada en hızlı şarj edilen telefon olarak biliniyor. Oppo kendi rekorunu kıracak yeni bir adım atıyor. Şirket telefonlarını 125W hızlı şarj teknolojisi ile doldurmaya hazırlanıyor.

Daha önce bazı kaynaklar şirketin 80W hızlı şarj teknolojisi üzerinde çalıştığını iddia ediyordu. ancak Oppo’nun sosyal medya hesabından yapılan paylaşım bu teknolojinin çok daha hızlı bir şarj sunacağını gösteriyor. Çinli teknoloji devi 125W hızlı şarj teknolojisini önümüzdeki Çarşamba günü duyurmaya hazırlanıyor. Hesaplamalara göre yeni şarj teknolojisi 4.000 mAh bataryayı 10 dakika içerisinde tam olarak doldurabiliyor.

Daha önce Samsung, Xiaomi gibi firmaların da 100W hızlı şarj deneyimi üzerinde çalıştıkları gündeme gelmişti. Ancak şirketlerden bu konuyla ilgili net bir açıklama gelmemişti. OPPO, 15 Temmuz tarihinde 125W hızlı şarj sunan Reno Ace modelini lansman ile tanıtmaya hazırlanıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum