Yatırım yapmaya başla!

Opera’nın Güncellenen Android Sürümüne Dikkat Çeken Özellikler Geldi!

Milyonlarca insanın en çok kullandığı uygulamalardan biri olan Opera, Android kullanıcıları için güncellendi.
Opera’nın Güncellenen Android Sürümüne Dikkat Çeken Özellikler Geldi!

Son yıllarda akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla beraber bilgisayarlarda kullanılan internet tarayıcıları, mobil sürümleriyle de hayatımızda yer almaya başlıyor. Dünyanın önde gelen internet tarayıcılarından biri olan Opera, Android kullanıcıları için bir süre önce Play Store’da yerini almıştı.

Kullanışlı tarayıcılardan biri olarak göstereceğimiz Opera’nın Android sürümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncelleme ile Opera mobil tarayıcı yepyeni özelliklere kavuştu. Gelen özellikler arasında gece modu ve otomatik site adresi tamamlama gibi özellikler dikkat çekiyor.

Yeni Opera’ya Gece Modu Eklendi

Son dönemde YouTube, Twitter, gibi internet dünyasını en popüler uygulamalarının gece modu özelliği ile kullanıcılarına daha rahat bir kullanım imkanı sağladığını görüyoruz. Bu modaya Opera da, yeni Android güncellemesi ile uyum sağlamış görünüyor.

Yeni güncelleme ile kullanılır durumda olan gece modu aktif edildiğinde kullanıcılar için karanlık bir tema ortaya çıkıyor. Bu tema sayesinde saatlerce uygulamayı kullanacak kişilerde göz yorgunluğu en az seviyeye inmiş oluyor. Yeni sürümde kullanıcılar 3 farklı temayı kullanma imkanı buluyorlar.

Opera Güncellemesi ile Gelen Diğer Özellikler

Yeni Opera 46’ya gelen özellikler gece modundan ibaret değil. Tarayının gizli modunu kullananlar için geçmişin kaydedilmeyeceğini gösteren yeni bir ikon eklendi. Ayrıca adres çubuğu üzerindeki kopyala yapıştır işlemlerinizi tek tık ile daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tarayıcıda bulunan QR Kodu tarama özelliği ile tanımladığınız adrese tek tık ile gidebiliyorsunuz. Opera 46’da ayrıca otomatik site adresi tamamlama, yenilenen yer imleri, çevrimdışı sayfa arayüzü, trend sayfaların önerilmesi gibi pek çok yeni özellik göze çarpıyor. Yeni sürümde ayrıca eski tarayıcıda olan çeşitli hatalar da düzeltilmiş oldu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum