Yatırım yapmaya başla!

Okçuların Hünerlerini Sergilediği 6 Sıra Dışı Atış PerformansıSpor, geçmişten günümüze kadar gelişen, geliştirilen ve birçok alana sahip olan bir aktivitedir. Daha önceki videolarımızda spora dair birçok alandan bahsettik. Bu videomuzda ise oldukça geçmişe dayanan okçuluktan bahsedeceğiz.

Okçuluk, eğitimi alındığında ve bu sporu yapabilecek niteliklere sahip olunduğunda oldukça keyifli bir spor çeşididir. Özellikle hareket halinde veya at üzerinde ok atışı yapmak fazlasıyla heyecan verir. Geçmişte savaşlarda bulunmak için eğitimi alınan okçuluk, günümüzde bu sporun geleneklerimiz arasından çıkarmamak için yapan birçok insan ve bu alanda ödüller alan birçok sporcu vardır.

Şimdi sizlere ok atışlarını farklı ve eğlenceli şekillerde yapan insanların görüntülerini sunuyoruz. Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum