Yatırım yapmaya başla!

Officine Panerai’nin Kolda Şekil Alan En Karmaşık Saati

Officine Panerai’nin Kolda Şekil Alan En Karmaşık Saati

Officine Panerai, 1800’lü yılların ortalarında İtalya’nın Floransa şehrinde kurulmuş olsa da etkileyici saat modellerini sektörün hayat bulduğu yer olan İsviçre’de üretiyor. Panerai, dünyanın en lüks saati Rolex kadar tanınmış bir marka olmamasına rağmen oldukça sadık bir müşteri potansiyelini bünyesinde barındırıyor. Kurulduğu tarihten bugüne kadar yarattığı başyapıtlarla birçok ünlü ismi ve markayı da kendisine hayran bırakmayı başaran İtalyan asıllı İsviçreli saat üreticisi, yepyeni ve olağanüstü bir sanat eserini daha bizlerle buluşturuyor.

Karmaşık mekanizması ve alımlı görünümüyle oldukça uzun bir isme sahip olan yeni Panerai harikası, bileğinizden çıkarmak istemeyeceğiniz türden bir saat modelidir. Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT olarak isimlendirilen bu güzellik, ayrıca firmanın da en pahalı saatlerinden bir tanesidir. Officine Panerai hayranlarını asla hayal kırıklığına uğratmayacak olan bu yeni harika, dünya çapında tanınmış firmaların ürettiği birçok modeli de gölgede bırakmayı başaracak.

Panerai tarafından üretilen yeni başyapıtı dilerseniz detaylı bir şekilde inceleyelim:

Yeni Panerai Harikasının Tasarımı

Yeni Panerai Harikasının TasarımıPanerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT saati, 49 milimetre çapındaki 18 ayar roze altından ve platin alaşımdan oluşan kasasının yanı sıra, özelleştirilmiş deri kordonuyla da bileğinize fazlasıyla yakışacak. İskelet haliyle duran kadranı saatin işleyiş mekanizmasını gözler önüne sermesinin yanı sıra, zamanı gösteren rakamlarında Super luminova teknolojisini barındırıyor. Hublot Sang Blue Limited Edition saatinde de kullanılan bu teknoloji, zifiri karanlık ortamlarda bile zamana ulaşabilmenizi sağlıyor.

Kompleks Mekanizmasıyla Yeni Panerai Saati

Kompleks Mekanizmasıyla Yeni Panerai SaatiOldukça eşsiz bir saat olan Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT modelinin etkileyici siyah kadranının içerisinde, Laboratorio di Idlee tarafından dört yıl önce geliştirilen el ile kurulmalı P.2005/MR kalibreli bir mekanizma yer alıyor. Bu özelliklerin yanı sıra çeşitli melodiler çalan çanlarla donatılan bu lüks saat, 10 dakikalık aralıklarla üçlü çanları sayesinde çeşitli melodiler üretebiliyor. Ayrıca Ulysse Nardin’in bugüne kadar ürettiği en komplike saat kadar karmaşık bir mekanizma ile çalışan bu güzellik, tamı tamına 96 saatlik güç rezervi yapabiliyor.

Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT Modelinin Fiyatı

Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT Modelinin FiyatıEtkileyici bir görünüme ve kompleks bir mekanizmaya sahip olan 30 metreye kadar suya dayanıklı Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT, sipariş üzerine özel olarak üretiliyor. Sahiplerinin arzuları üzerine kasa ve kordonunda özelleştirilmelere izin veren bu Panerai harikasının değeri tam olarak 395 bin dolar. Kaliteli ve seçkin bir model olan Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT, markanın bugüne kadar meydana getirdiği en pahalı saatlerden de bir tanesi.

Panerai hayranı olmayanların bile markaya olan saygılarını daha da arttıracak bir saat olan Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon Tourbillon GMT, kesinlikle etkileyici bir modeldir. Şık tarzı ve seçkin özellikleri ile bu yeni Panerai saati lükse önem verenlerin bileklerini süsleyecektir. Peki, saatçilik dünyasının nadide modellerinden biri olan Panerai Radiomir 1940 Minute Repeater Carillon GMT saatini sizler bileğinizde görmek ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum