Paylaşım

Bol Yıldızlı “Ocean’s 8”in İlk Fragmanı Yayınlandı!

 

Tam bir yıldızlar geçidi olan kadrosuyla epey ses getiren Ocean’s 8’in ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Öyle ki ABD’de 8 Haziran 2018’de vizyona girecek film, dün yayınlanan teaserla beklentiyi arttırmışken bugünkü fragmanıyla heyecanı doruk noktaya ulaştırdı.

Ocean’s serisinin kadınlardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken devam halkasında kimler yok ki! Sandra Bullock, Thor: Ragnarok’taki performansıyla beğeni toplayan Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina, Rihanna ve Anne Hathaway’in yer aldığı film, yalnızca kadrosuyla bile yeteri kadar ilgi çekiyor.

Filmin yönetmen koltuğundaysa Hunger Games, The Free State of Jones, Pleasantville, Seabiscuit gibi yapımlarla tanınan Gary Ross oturuyor. Buna ek olarak, Ocean’s Eight’te Kim Kardashian, Zayn Malik, Serena Williams ve Anna Wintour da boy gösteriyor.

Filmin yapımcılığını ise Steven Soderbergh’le birlikte geçtiğimiz günlerde paraya ihtiyacım yok şeklindeki emeklilik açıklamasıyla herkesi şaşırtan George Clooney üstleniyor. Kısacası, film bomba gibi bir kadroyla geliyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur