Yatırım yapmaya başla!

Obama Çifti Netflix için Kritik Bir İşe Alım Yaptı!

Netflix bünyesine katılarak dikkat çeken Obama çifti, şimdi de platform için yaptıkları kritik işe alımla gündeme geldi. Detaylara aşağıda;
Obama Çifti Netflix için Kritik Bir İşe Alım Yaptı!

Eski ABD Başkanı Barack Obama ile eşi Michelle Obama’nın Netflix için bir prodüksiyon anlaşması imzaladığını duymuştuk. Sektörde yankı uyandıran bu habere göre Obama çifti Netflix için pek çok farklı projede çalışacaktı.

İşte bu noktada, Obama çiftinin içerik üretmek için kurdukları Higher Ground Productions isimli prodüksiyon şirketi için kritik bir işe alım gerçekleştirdikleri açıklandı. Söz konusu açıklamada; kıdemli film yapımcısı ve aktivist Priya Swaminathan’ın Obama’nın Los Angeles merkezli şirketinde çalışacağı belirtildi.

Kaynakların verdiği bilgilere dayandırılan haberde; eski ABD Başkanı ve First Lady’nin şirketlerine Priya Swaminathan’ın katıldığı yazıldı.

Obama Çifti Netflix için Ünlü Film yapımcısını İşe Aldı Belgeseller ve sosyal aktivizmden oluşan bir geçmişe sahip olan tecrübeli eğlenceli yöneticisi Priya Swaminathan’ın daha önce duyurulan Netflix – Obama ortaklığı için çalışacakları kaydedildi. Bu noktada; Priya Swaminathan’ın 2011’de Megan Allison tarafından kurulan Annapurna Pictures’ın eski direktörü olduğu aktarıldı.

İlaveten; Swaminathan’ın New York‘taki çocuk yaşta hayat kadınlarını konu alan 2007 yapımı belgesel film Very Young Girls’e imza attığı söylendi.

Obama Çifti Netflix için Swaminathan'ı İşe Aldı Başarılı kadının, Jackass yıldızı Johnny Knoxville ile partneri Jeff Tremaine’nin yapım şirketi Dickhouse Productions’ta da görev yaptığı bildirildi. Bunların yanında, son döneme damgasını vuran Time’s Up hareketinde de etkin bir şekilde boy gösterdiği bilgileri verildi. Kısacası; Obama çiftinin prodüksiyon şirketlerine Swaminathan’ı dahil etmeleri şimdiden heyecan uyandırdı.

Öte yandan; Netflix de Obama çiftinin temsilcisi de Swaminathan ile ilgili sorulara cevap vermedi. Swaminathan’ın unvanının ne olacağının söylenmediği ve şirketin işe alım sürecini devam ettirdiği öne sürüldü. Ancak kaynakların verdikleri bilgilerin doğruluğundan emin olarak konuştuklarının üzeri çizildi.

Neticede; Netflix’le yaptıkları anlaşma ile yalnızca sinema sektöründe değil iş ve politika dünyasında da yankı uyandıran Obama çiftinin platform için ne gibi projeler yapacakları merakla bekleniyor. Swaminathan gibi aktivist bir ismin de şirkete dahil edilmesi, sosyal konularda ilgi çekici yapımlarla karşılaşacağımızı kanıtladı denilebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum