Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

NYDIG ve Q2, ABD’de Bankalardan Bitcoin Satın Alma İmkanı Sunacak

NYDIG ve Q2 liderliğindeki ortaklık ile ABD'deki milyonlarca insan yakında banka hesaplarından Bitcoin satın alabilecek.
NYDIG ve Q2, ABD’de Bankalardan Bitcoin Satın Alma İmkanı Sunacak

New York Digital Investment Group (NYDIG), ABD’deki banka hesap sahipleri için Bitcoin’e erişim sağlamak için finans kurumlarına dijital hizmetler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Q2 ile ortaklığa imza attı.

Ortaklık potansiyel olarak Amerika’daki yaklaşık 18.3 milyon banka müşterisine Bitcoin alım, satım ve saklama imkanı tanıyacak. Q2 internet sağlayıcısı olarak ABD’nin en iyi 100 bankasının %30’una hizmet veriyor.

BTC Geleneksel Finansa Entegre Oluyor

BTC Geleneksel Finansa Entegre Oluyor

NYDIG, Amerikalılara banka hesapları aracılığıyla Bitcoin alım satım hizmetleri sağlamak için çalışmalar yürütüyor. Şirket ayrıca bulut tabanlı dijital bankacılık hizmet sağlayıcısı Alkami ve küresel ödeme hizmetleri ekibi Fiserv ile daha fazla finansal kurum müşterisi için Bitcoin erişimi sağlamak için ortaklık kurmuştu.

NYDIG ile ortaklığının ayrıntılarını ayrı bir duyuruda detaylandıran Fiserv, işbirliğinin BTC’ye artan ilginin ortasında bankalara ve kredi birliklerine uygun olduğunu açıkladı.

Bu işbirliklerinin önemi hakkında yorum yapan NYDIG kurucu ortağı ve CEO’su Robert Gutmann, Bitcoin’i eski finans kurumları aracılığıyla kolayca erişilebilir kılmak için bu ortaklıkların gerekli olduğunu söyledi. Gutmann bu tür entegrasyonların, Bitcoin ağının sürekli genişlemesini sağlamaya yardımcı olacağına inanıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum