Yatırım yapmaya başla!

Nvidia’nın Yapay Zekası Gerçek Hayatta Olmayan Yüzler Yaratıyor!Pek çok teknoloji şirketi gibi Nvidia’nın da uzun süredir yapay zeka alanında önemli çalışmalar yaptığı biliniyor. 2014 yılından beri önemli çalışmalara imza atan Nvidia, günümüz itibariyle tüyler ürpertecek noktalara geldi diyebiliriz. Artık şirket, yapay zeka ile gerçek hayatta hiç olmayan yüzleri yaratabiliyor.

Şirketin yayınladığı 6 dakikalık videoda gördüğünüz yüzler, aslında bu dünyaya hiç gelmediler. Çizilen yüzler, bu dünyadaki herhangi bir insandan alınmıyor. Yapay zeka tabiri caizse yeniden yüz yaratıyor. 8 GPU ile bir hafta içerisinde videoda gördüğünüz yüzler yeniden yaratıldı.

İnsan yüzünün yapısını inceleyen yapay zeka, buradan yola çıkarak kendi istediği portreyi çizebiliyor. Nvidia’nın geliştirdiği teknoloji sadece insanlar için geçerli değil. Hayvanlar ve otomobil olmak üzere pek çok farklı obje, geliştirilen yapay zeka sayesinde sıfırdan yaratılıyor. Yapay zekanın son yıllarda gösterdiği hızlı gelişim,her geçen gün daha çok şaşırmamıza neden oluyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum