Paylaşım

Nvidia’dan Battlefield 5 Bekleyenleri Heyecanlandıracak Muhteşem Oynanış Videosu

 

FPS oyunları arasında en beğenilenler arasında yer alan Battlefield serisinin 5. oyunu geçtiğimiz günlerde yapımcı EA Play tarafından duyurulmuştu. Oyun tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği Battlefield 5 için Nvidia tarafından etkileyici bir oynanış videosu yayınlandı.

Savaş atmosferinin doyasıya yaşandığı videonun hazırlanışı esnasında Nvidia’nın en iyi kartlarından GeForce GTX 1080 Ti kullanılmış. Hazırlanan video ile Nvidia, Battlefield 5’in geliştirici ekibine de yardımcı oluyor. Bu iş birliği sayesinde EA Play’in son teknolojileri ve Nvidia’nın optimum özellikleri ile beraber en iyi PC deneyimi oyunculara yansıtılmış olacak.

Dünyanın önde gelen FPS serilerinden biri olan Battlefield’de bugüne kadar piyasaya sürülen tüm oyunların etkisiyle, 54 milyondan fazla oyuncuya ulaşıldığı belirtiliyor. Battlefield 5 konusu itibariyle tarihin en kanlı savaşı olan 2. Dünya Savaşı’nı ele alacak. Videodan da göreceğiniz üzere Battlefield geliştirici ekibinin kalitesini konuşturduğu serinin son oyunu 19 Ekim’de oyuncuların beğenisine sunulacak.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur