Yatırım yapmaya başla!

Et Lokantasında Nusret’e Özenen Şef Ortalığı Birbirine Kattı!

Ünlü et lokantası sahibi Nusret’e özenen aşçının yaptığı hareket sonrası restoran birbirine girdi. İşte detaylar…
Et Lokantasında Nusret’e Özenen Şef Ortalığı Birbirine Kattı!

Et restoranı dendiğinde akla ilk gelen isimlerin başında hiç şüphesiz Nusret gelmektedir. Ünlü restoran zinciri sahibi, hazırladığı özel etlerle adından söz ettiren ve dünyada adeta fenomen halini almış olan salt bae hareketiyle hafızalara kazınmayı başarmıştı. Hatta Nusret’in bu ünü, dünyaca ünlü dizilerin tanıtımlarında bile yer almıştı.

Yüksek fiyat skalasıyla zengin müşteri kitlesine hitap eden Nusret’in ünü dünya geneline kısa sürede yayıldı. Çektiği videolar ile kısa sürede fenomen haline gelen Nusret’i milyonlarca insan takip etmekte. Hatta pek çok insan kendisine özenmekte ve yapmış olduğu hareketleri taklit etmektedir.

Et Pişirme Şovu Pahalıya Patladı


Rusya’nın Moskova kentinde yaşanan bir olay sonrası ortalık adeta birbirine girdi. Et lokantasında çalışan Erdal Şef, Nusret’in yapmış olduğu şovlara nazire yaparcasına bir performans sergilemeye kalktı.

Müşterilerin arasında alevler içinde et pişirmek isteyen aşçı, gösterinin devamında olacakları hesap edemedi. Şefin etleri pişirmeden önce ızgaradaki ateşi iyice harlaması sonucu ortaya bir metreyi aşan alevler çıktı.

Yangın Sensörleri Devreye Girdi ve Film Koptu!

Erdal Şef’in Nusret’in paylaştığı videolara nazire yaparcasına ateşi harlamasından sonra ortalık adeta savaş alanına döndü. Bir anca duman altına kalan restoranın yangın sensörleri devreye girdi ve müşteriler basınçlı suya maruz kaldı.

Bir anda sular altında kalan müşterilerin büyük şok yaşamasıyla beraber restorandan kaçışmaya başladılar. Cep telefonu ile kaydedilen görüntülerde restoranda yangın tehlikesinin eşiğinden dönüldüğü görülüyor. Videoda et restoranında yaşanan bu ilginç olayı izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum