Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Nurol GYO’nun Esas Sözleşmesindeki Değişiklik TTSG’de İlan Edildi

Nurol GYO'nun tahsisli sermaye artırım sürecine istinaden Esas Sözleşmesi'nin 7. maddesinde yaptığı değişiklik Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi'nde ilan edildi.
Nurol GYO’nun Esas Sözleşmesindeki Değişiklik TTSG’de İlan Edildi

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş (Nurol GYO) tahsisli sermaye artırım sürecini tamamlamış ve SPK’dan aldığı onay ile Esas Sözleşmesi’nin 7. maddesinde değişiklik yaptığını duyurmuştu.

Bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yaptığı bildirimde ise sürecin tamamlandığını söyledi. Esas Sözleşmesi’nin 7. maddesinin yeni şeklinin İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 22.03.2021 tarihinde tescil edildiğini belirtti. Tescilin ise 23.03.2021 tarih ve 10293 sayılı Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde ilan edildiğini açıkladı.

Nurol GYO’nun kayıtlı sermaye tavanı 400 milyon lira düzeyindeyken, sermaye tahsisli artırımı ile 310.200.000 liraya yükseltildi. Rüçhan hakkı kullandırılmadan tahsisli artırılacak sermaye tutarı 15,2 milyon lira olarak açıklanmıştı.

Nurol GYO’nun Borsa İstanbul’da işlem gören NUGYO kodlu hisseleri TSİ 15:15 sularında %3,61 oranında düşüşle 15,20 liradan işlem görüyor.
Nurol GYO Hisseleri %3,61 Düşüş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, dünkü işlemleri devre kesici ile 15,77 liradan sonlandırdı. Bugünkü işlemlere ise 14,20 liradan açılan hisselerde hemen devre kesici sistemi çalıştı. TSİ 12.05 sularında yeniden işleme açılan hisseler, 15,88 liraya kadar yükselmeyi başardı.

Toparlanmanın ardından kazançlarının bir kısmını geri veren hisseler, günün ikinci yarısında 14,75 lira ile en düşük seviyeyi kaydetti. Hisselerin haftalık fiyat performansı %4,77 oranında aşağı yönü gösterirken, aylık bazda %6,8 oranında değer kazandı. Nurol GYO hisselerinin yıllık getirisi ise %597,69 seviyesinde.

Nurol GYO hisselerinin destek noktaları 14,26 ve 13,39 liradayken, direnç seviyeleri ise 15,94 ve 16,75 lirada bulunuyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum