Yatırım yapmaya başla!

Novitec Rosso Ferrari GTC4 Lusso T: Shooting Break’lerin En Hırçın ve Mat Şekli!

Alman Novitec Rosso, Ferrari'nin süper shooting break'i GTC4 Lusso'ya şekil ötesi çalışmalar yaptı. Buyurun Lusso T'nin son haline beraber bakalım.
Novitec Rosso Ferrari GTC4 Lusso T: Shooting Break’lerin En Hırçın ve Mat Şekli!

Ferrari’nin Gran Touring örneği GTC4 Lusso, özel çalışmaların boy gösterdiği bir tuning ile “shooting” imajını yeni tarzlar eklenmiş. GTC4 Lusso‘ların 2016 yılı ilk gösterimiyle wagon tarzının hızlı örnekleri arasına girmiş bulundu. Ferrari’nin fazladan kapı eklemeden, yine spor ruhunun aşıladığı bu örnek, Alman Novitec Rosso‘nun derin dokunuşlarına maruz kalmış.

Novitec Grup’un genel olarak ele aldığı markalar Lamborghini, Maserati, Rolls Royce, McLaren ve Ferrari dir. Listeye baktığımızda fazlasıyla tehlikeli modellere sahip firmaların, tuning işlemlerini yapıyor.

Lusso T’nin gri tonlu mat rengi gizemli bir hava oluşturmuş. Tabi resimlerden de olabilir!

Karbonun devreye girdiği ekstra parçalarda, ön karlıkların lastiklere uydurulan siyah yapısını görüyoruz.

Profilin yeni BMW Z3 tarzı uzun burun ve bagaj yapısının güzelliğini jant takımı gölgede bırakıyor.

Novitec, olayı daha agresif boyutlara taşıyarak önde 21 inç, arkada 22 inç 5 kollu kırmızı şeritli jant kullanmış.

Bagaja entegre ince spoilerine Ferrari’nin 4’lü stopları eşlik etmiş.

Beni en çok etkileyen egzoz ve etrafı oldu. Yine 4 çıkış tipiyle olayı bam başka taraflara çekmeyi başarmışlar.

Novitec, Lusso T’yi bu kadarla da bırakmamış.
V12’den V8’e geçiş yapan GTC4’de 3.9L 610 hp’lik motoru üzerinde çalışma yapılmış.

Mühendisliğin sergilendiği GTC4 Lusso’ya fazladan 99 hp güç ile 709’a çıkartılmış. Yani doğan 882 nm torkla 3.2 sn kalkışı zorlayacak!

Vurgulayıcı yorum yapacak olursam “benzersiz” diyebilirim. Çünkü dış yapısını bozmadan ve abartmadan ufak dokunuşlarla çok güzel bir görünüm kazandırılmış. Ferrari’nin güzel bir shooting break örneği olan Lusso T, artan güç oranlarıyla zorlayıcı bir hal almış. Bilgi eksikliği olan kısım ise iç mekan yapısının nasıl olacağı!

Özel bir çalışmanın olacağına kesin gözüyle bakıyoruz ve en azından kokpit, koltuk ile kapılara farklı döşeme çeşitleri uygulanabilir. Belirsizliğin olduğu bir kısım da fiyatı. GTC Lusso’nun 315 bin $ olan satış fiyatının üzerine Novitec ne kadarlık bir işçilik koyacak bilmiyoruz. Sizler İtalyan Ferrari’nin süper tek kapı wagonu GTC4 Lusso T’nin bu şeklini nasıl buldunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle



SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum