Yatırım yapmaya başla!

Nissan 3 Farklı Konsept Aracı “Star Wars The Last Jedi” için Hazırladı!

Star Wars'un yeni vizyona girecek "The Last Jedi" için Nissan 2 modelden farklı 3 konsept araç yaptı. Bakalım savaş makenleri nasıl olmuş!
Nissan 3 Farklı Konsept Aracı “Star Wars The Last Jedi” için Hazırladı!

Los Angeles Otomobil Fuarı’nın ne kadar renkli ve hayat dolu geçtiğini Toyota’nın FT-AC SUV modeliyle anlamıştık. LA Show’dan bu sefer bir film konusu için özel hazırlanmış zihin yakan araba modellerini sizler için bir araya getirdik. Evet! Star Wars’un “The Last Jedi”nin 15 Aralık‘ta gösterime girecek olan yeni seri için Nissan 3 farklı modelden konsept savaş araçları meydana getirdi.

Sanırım bir kısım insan filme kitlenmiş durumundayken bir kısım da Japon Wars Style araçların aldığı şekilleri merak ediyor. Uzun zamandır Star Wars’un karanlık araçlar kısmını üstlenen Nissan, X-Trail SUV dahil olmak üzere birçok modelini setler için hazırlamıştı.

Yeni karakterler Nissan’ın D Segment temsilcisi yeni kasa Maxima‘dan dönüştürülmüş.

Stars Wars The Last Jedi Nissan Konsept

Ortaya çıkartılan 3 konseptin 2. aracı ise Nissan Altima!

Stars Wars The Last Jedi Nissan Maxima Profil

Başarılı bir karakter uydurması yapan Japon temsilci, Kylo Ren ve Captain Phasma’ya güzel uydurulmuş.

Stars Wars The Last Jedi Nissan Maxima Teker

Altima’ya baktığımızda bile ne kadar heyacan dolu bir film izleneceğini anlayabiliyoruz.

Stars Wars The Last Jedi Nissan Rogue

Nissan’ın şu anda parçaları bükmede de ne kadar yetenekli olduğunu anlamış olduk.

Stars Wars The Last Jedi Nissan Altima Profil

Maxima’nın kanat silahlarıyla saldıraşa geçiş hayali bile güzel.

Stars Wars The Last Jedi Nissan Altima On Duruş

Star Wars’un vizyona girmesine kısa bir süre kala LA Auto Show‘da gösterilen akıl dışı arabaları, tasarımlarıyla korkutucular. Star Wars savaş araçları işçilik yönünden değerlendirildiğinde gönderime hazır güdümlü bir füze hissiyatı veriyor.

Şekiller karakterlere muazzam uydurulmuş. Rogue’de aynı şekilde olmuştu. İşte geldik işin en kötü tarafına! Yani bundan sonra seri için kim, nasıl, hangi araçlardan filme uygun araba şekillendirecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum