Yatırım yapmaya başla!

1060 hp’lik Nissan Silvia ile Aksiyon Filmi Tadında Drift Gösterisi!Dünya üzerinde drift yani sürükleme sporunun geldiği noktalar akılları zorlayacak şekle geldi. Nedeni ise modifiye edilen arkadan itişli veya 4×4 araçlara yüklenen güçler “binli” rakamlarla telafuz ediliyor. Japonya’dan çıkan bu sporu kimden olursa olsun izlemek gerçekten harika! Videomuzda drift yapan araçtan biraz bahsedelim. Nissan’nın Silvia adındaki modeli 1968 yılında el yapımı bir coupe olarak üretilen ve R motorlarla donattılan zamanın muhteşem spor arabalarındandır.

Skyline odaklı yapılan bu spor araba birçok güç denemesinin kobayı olmuştur. Sağlam bir altyapı ve motorla gördüğümüz gibi usta pilotların altında da harikalar yaratmış. Peki videomuzda Silvia‘yı süren çılgın sürücü kim? Bu kişi Matt Field adında Formula Drift şampiyonundan başkası değil. Adını belki duymadınız ancak yetenekleri ve kazandığı yarışlarla en iyi sürücüler arasında alındı bile! Drift’e olan bağlılığından dolayı dünyada oldukça büyük kariyer yapmayı başarmış. İzlediğimiz videoya baktığımızda, yetenekleri ile aldığı eğitimlerin güzel harmanlamasını görüyoruz.

Yaptığı iş bize kolay gelse de direksiyon, gaz tepkimeleri ve pürüzsüz senkronizasyon gerektiren bir iştir. Ayrıca böyle bir şeye heveslendiyseniz aracınızın ağırlıklı olarak arkadan itişli olması gerekiyor. Tavuk temalı video, dar geçitlerde trafiğe kapalı bir alanda çekilmiş. Ken Block tarzı koreografilerin de heyecanlı olduğunu söylemek isteriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum