Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Caddelerin Kibar Çocuğuna Off Road Bedeni: “Nissan Juke – Lady Bug”

Özel bir garajda ele alınan Juke'ye güç iksiri içirilmiş...
Caddelerin Kibar Çocuğuna Off Road Bedeni: “Nissan Juke – Lady Bug”
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kısa süre önce Juke’nin ikinci jenerasyonu hakkında Nissan’dan gelen bilgileri aktarmıştık. Subcompact SUV olarak tanımlanan ve 2010 yılında bizlerle tanıştırılan Juke, kimsenin aklına gelmeyecek şekillere sokuldu. Dış görünümünden normalde daha kibar bakışlar veren Juke, hiç çekinmeden olabildiğince vahşileştirilmiş.

“O kadar 4×4 araç varken gereksiz olmuş” yorumlarını atlayarak, kırmızı Japon balığının daha cesaretli duruşuna odaklanalım. Vücut geliştirme yapan kompakt araç nasıl “Lady Bug” olmuş hep beraber bakalım…

Juke, küçükken hor görülen kişilerin sonradan güçlenmesi gibi duruyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Mat tonlardaki kırmızı renk siyahla kombinlenmiş. Autobot Autoworks tarafından modifiye edilen Juke, tampon altı ek plastik parçalarla daha iri gösterilmiş.

Juke’nin çamurluk dodikleri Citroen’lerin yan bumpları gibi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Off road araçlarının olmazsa olmazlarından olan çamurluk kemerleri aracı birkaç santim genişletmiş. Hem de üzerindeki şekiller Juke’ye özel olmuş.

Off roada yönelik tavana da aydınlatmalar takılmış.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Gelenek bozulmamış ve araç tavanına port üzerine altılı Led aydınlatma montelenmiş.

GCM Yatırım Banner
Autobot Juke için özel yükseltme kitleri uygulamış.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Normalden 2.5 inçe yakın yükseltilen Lady Bug’a özel desenlere sahip AT tipi arazi lastikleri takılmış.

Juke’nin normalden farklı olduğunu anlamak için çaba sarfetmemize gerek yok!

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==Bunun gibi hazırlanan bir Juke görmediğimize göre dünyadaki tek off road örneğinin bu olduğunu düşünüyoruz. Lady Bug’un arka tamponu da plastik parçalarla beslenmiş.

İlginizi Çekebilir :

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Nissan Tamamen Yeni “Z – Model” için Çalışmalara Başladı!

Onun dışında diğer kısımlar standart. Motor bilgisi vermek isterdik ancak o kısmın modifiye edilmediğini öğrendik. Kaput altındaki seçenekler 0.9, 1.2 veya 1.5 dizel olmak zorunda. Aslında hangisi olduğu da o kadar önemli değil. Juke’nin sonradan canavarlaştırma işlemlerini siz nasıl buldunuz?

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.