Yatırım yapmaya başla!

Nissan Hardbody NP300 Pick-up’ın Global Kaza Testleri Korkutucu Derecede!Afrika, araçların sağlamlık konularını biraz daha ciddiye alarak test aşamalarını zorlaştırmaya başladı. Bu denemelerden biri Nissan’ın NP300 Hardbody kamyoneti üzerinde gerçekleştirildi ve içerisinde sürücü ve yolcular hiç güvenli değil. Şirketlerin bazı stratejilerinde, eski modeller daha az gelişmiş ülkelere eski oluşumlarda gönderilebiliyor. Mesela NP300 gibi!

Ülkemizde Skystar olarak tanıdığımız Hardbody, ismine ters orantılı sağlamlık değerleri veriyor. 10. saniyedeki önden darbe testin NP300 direkt olarak dağılıyor. Araç resmen akordiyon gibi katlanıyor. Ve çarpılan kısımdaki sürücünün yaşama şansı gerçekten çok zor.

64 km/h gibi normal bir hızda yapılan Global Crash Test, bilinçli çekilen bir kaza videosu olmasına rağmen ürkütücü. Aldığı darbeyle şekli değişen kamyonet, ne kadar insanları koruyabilir! Sürücüyle birlikte diğer yolcularında işi resmen şansa kalmış.

Gerçek hayatta NP300 Hardbody’nin 64 km/h‘den biraz daha hızlı şekilde bir araçla çarpıştığını düşünemiyoruz bile. Ortalama 90 km ile kaza yapıldığını varsayarsak, on kısmın arkaya kadar gelmesi kaçınılmaz olur.

Şirket bundan sonra nasıl bir politika izler bilemiyoruz. Bizce toplatılması gerekiyor. Afrika bölgesinde bu aracı kullananlar yüksek tehlike altında.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum