Yatırım yapmaya başla!

Yeni Nissan GT-R Wheelsandmore: 5 Farklı Adrenalin Seviyesiyle!

GT-R'ın sonsuza kadar sürecek modifiye çalışmalarına bir tane daha eklendi. Wheelsandmore firması 5 farklı güç paketi ile GT-R tekrar yollara çıkarıyor!
Yeni Nissan GT-R Wheelsandmore: 5 Farklı Adrenalin Seviyesiyle!

Nissan GT-R’ın dünyada artık resmi olarak efsane olduğu kabul edilerek, çıktığı yıldan beri hiç durmadan modifiyeciler tarafından geliştirmekte. İşin daha iyi tarafı GT-R’da bundan şikayetçi değil. Beygir konusunda geçenlerde 400 metre drag yarışa hazırlanan 3300 beygirlik AMS Performans‘ın aracını görmüştük. Şu anda kalkış, hız ve ses olayı AMS’de! Araçlarımızda bazen kaput altında kürkleyen bir şeyin olmasını isterken dış karoserin estetik taraflarında da havalı şeyler olsun deriz.

Bunların hepsini yaparak bizim dikkatimi çeken Wheelsandmore tuning şirketi oldu. GT-R’ı soft dokununuşlarla ele alarak müşterilerine 5 farklı güç paketi altında sunuyor. Ve Wheelsandmore’un sunacağı bir kataloğun olmamasından dolayı turuncu desenli Silver Arrow’nuzu firma standartlarında alıyorsunuz.

GT-R, bir Ferrari veya Lamborghini kadar dış detaylara sahip olmasa da onda insanı etkileyen farklı bir yapı var.

Wheelsandmore Nissan GT-R Modifiye

Bence bir şirket işinin zirvesini yapmak istiyorsa GT-R üzerinde bir şeylerle oynaması yeterli olacaktır.

Wheelsandmore Nissan GT-R Şirket Logosu

Wheelsandmore, ön tampon ucundan başlattığı turuncu şerit desenlerini tavan hariç uygulamış.

Wheelsandmore Tuning Ön Burun

Yine 21 inç ebatlarında FIWE’e ait çok kollu jantlarını görüyoruz.

Wheelsandmore Tuning Jant 21 inç

Kapı üstü ve kapı altlarına turuncu şerit uygulaması ve marka ismi var.

Wheelsandmore Tuning Profil

KW amortisör ile birlikte 30 mm alçalan yapısı üstün yol tutuş sağlayacaktır.

Wheelsandmore Tuning 30 mm Alçak Karoser

Wheelsandmore GT-R’ın hava filtresi ve yazılımla gelen 578 hp’den 613’e, katalizör değişimli paket de ise araç 638 hp oluyor.

Wheelsandmore Tuning 660 HP motor

3. performans pakette egzoz değişerek güç 660’a yükseliyor.

Wheelsandmore Tuning 750 HP motor

Daha da güç isteyenlere turbo ve yakıt sistemleri değiştirilerek 710 beygir güce ulaştırılıyor.

Wheelsandmore Tuning Nissan GT-R Hp motor

Wheelsandmore’un 5. son paketinde egzozla birlikte yazılım üst levele getirilerek 750 beygir gücü hizmetinize veriyorlar.

Wheelsandmore Tuning Nissan GT-R Egzoz

Yine efsane sporcunun değişim rüzgarını seyrettik. Firmanın kişiden kişiye değişen istekleri 5 farklı paket altında toplayarak sunması bence kendi işini kolaylaştırmış. Tabi ki isteseler 750 beygir güçten fazlasını rahatlıkla GT-R’a verebilirler. Bir de herşey güç kısmında bitmiyor.

1200 beygirlik bir motorun normal yol hakimiyeti ile 750 beygirin aynı olmaz. 1200’lüğü daha çok pistlerin aracı olarak görebiliriz. Yolda tutma ve orantılı güçler için kırmızı boğa Lamborghini Aventador standartlarında en etkilisi 1000 beygire varmayan beygir güçleridir. Peki Wheelsandmore’un GT-R çalışmasını siz nasıl buldunuz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum