Yatırım yapmaya başla!

Nissan GT-R Japon Polis Teşkilatında Yeni Görevine Başladı!

Spor araba dünyasında ayrı bir yeri olan GT-R Japon polis teşkilatına katılıyor. Godzilla yine çok yakışıklı!
Nissan GT-R Japon Polis Teşkilatında Yeni Görevine Başladı!

Bu tip görüntüleri Dubai’de görmeye alışık olsakta, Nissan GT-R bu sefer Japon polis teşkilatının bir üyesi oldu. Amerikan filmlerinde Cadillac, Ford vb. araçlar ışıkları ve önünde koruma demirleriyle ne kadar karizmatik dururlardı. Şimdi ise istenilen her sınıftan böyle ekip arabaları yapılabiliyor. 2018 GT-R Nismo GT3 hareketinden sonra şaşırdığımız ikinci haber bu oldu.

Japonya Tochigi Eyaleti‘ne verilen Godzilla, zengin bir kişi tarafından bağış yapılmış. Özel bir törenle de yeni çalışma hayatına başlatılmış.

Japonya Caddelerine En Hızlı Polis Arabası

Japonya Caddelerine En Hızlı Polis ArabasıGT-R’ın her haliyle güzel olduğunun ispatı burada duruyor. Alt kısımlara siyah renk hakim olurken üstlere beyaz renkle devam edilmiş.

Orijinalliğine fazla dokunulmamış. 20 inç siyah jantları, karbon tampon lipi ve kaputuna işlemler olmamış.

GT-R’a Bolca Işık Eklenmiş

GT-R'a Bolca Işık EklenmişOnu gerçek bir polis arabası yapan, tavanına yerleştirilen ışık grubunu görüyoruz. Öte yandan aracın ön havalandırma kısımlarına da Led ışıklar takılmış. En çarpıcı kısmı da amblemin üstüne yapıştırılan polis rozeti!

Kokpitten gerekli duyuru ve uyarıları yapmak için dış kısımlara hoparlörler yerleştirilmiş.

Kaç Suçlunun Arabası 570 Beygirden Fazla Olabilir?

Kaç Suçlunun Arabası 570 Beygirden Fazla OlabilirNissan’ın özel çalışmalarından birisi de GT-R’a yaptığı motordur. 3.8L hacme sahip üniteden 570 beygir alınıyor ve çift turbo takviyesiyle 637 nm tork açığa çıkartılıyor. Yukarıda kaç suçlunun arabasının 570 beygirden fazla olacağını sormuştuk.

Aslında burada kaçan kişilerin beygir rakamları önemli değil. Çünkü GT-R’ın 2.8 saniyedeki kalkış süresi ve 315 km/h sürate çıkabilme yeteneği tüm açıkları kapatıyor!

İlginizi Çekebilir :

2000 Beygir Gücündeki Nissan Qashqai 382 km/h Süratine Ulaştı!

GT-R’ın ABD’de 99.990 $‘dan başlayan fiyatla satılıyor ve Japon teşkilatına gerçekten cömert bir hediye olmuş. Hız tutkunu ve macerayı seven memurlar istedikleri gibi Godzilla’nın tadını çıkartabilirler!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum