Yatırım yapmaya başla!

Godzilla Nissan R35 ile En Hızlı 4×4 Boğa Urus’un Drag Yarışı!Artık SUV’ların da süper spor arabalara arasında görmeye alıştığımız bir dönemden geçiyoruz. Yavaşça alıştığımız karışık kategorilerin yarışında gücün simgesi haline gelen R35 ile 4×4 araçların en hızlısı olan Urus, kapıştırılıyor. Üreticiler de merak ediyorlar tabi; yaptığımız araba hangi spor arabaları geçebilir. Sağolsunlar bunu drag meraklıları onlar yerine yapıyor.

Nissan GT-R yazılarımızda veya videolarında dediğimiz tek şey, dikkat edin! Bunu yanına getirilen ve büyük geçme ümidiyle yarışa başladıktan sonra geride kalanlara söylüyoruz. Birinci adımda kırmızı Godzilla‘nın yanında Ferrari 458 Speciale Aperta beliriyor. Orada neler oldu anlayan var mı?

Belki İtalyan Japon’u alt edebilir düşüncesi 1 sn kadar geçse de sonrasındaki birkaç saniye de yanıldığımızı anladık. Beklemediğimiz farkı atan GT-R, Nürburgring tur şampiyonu GLE 63 ile kapışan Urus’u bekliyordu. Zaten geçtiği diğer İtalyan ona cesaret vermiş ikinci İtalyan ile olacak dövüşü için başlama çizgisine gelmişti.

Urus’un kilo dezavantajı olsa da çift turbolu V8′i sağlam işler başarıyor. Launch kontrolleri açık bekleyen iki araç, kendilerini fırlatsalar da, GT-R35 uzama diye tabir edilen öne atılmayı daha iyi yaparak Urus’a şans vermiyor. Eminiz sizde sonucun bu şekilde olacağını biliyordunuz!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum