Yatırım yapmaya başla!

Nissan Belçika’da Sanat Severlere NV300’ün Atölye Konseptini Gösterdi!

Nissan, Belçika'da gerçekleştirilen show için öncesinde karavan olarak getirilen NV300'ü bu sefer ahşap atölyesine dönüştürmüş!
Nissan Belçika’da Sanat Severlere NV300’ün Atölye Konseptini Gösterdi!

Nissan, 2019 Brüksel Motor Show’a harika bir konsept araçla geldi. Gösteriye o kadar güzel hazırlanılmış ki hayran olmamak elde değil. Genellikle araçlar üzerindeki yaratıcılık kısmını üstün teknolojik özelliklerle veya rastlamadığımız tipte olan karavan tarzı araçlarda görürüz. Japon temsilcisi, konsept rüzgarını farklı bir alandan estirerek, NV300 Concept ile sanat severlerin beğenisini kazanmak istemiş.

NV Serisi’nin daha önce kamp araçlarına çevrilişlerini görmüştük. Kişilerin hafta sonu tatillerini rahatlıkla yapabileceği, ailece güzel vakitlerin geçirilebileceği bir araç ortamı yapılmak istenmişti. Geniş düşünce açısı ve hayal gücü bu sefer çok farklı bir yörüngede birleşerek, ahşabın güzelliği vurgulanmış.

Energy Roam adı verilen yapının ismi kesinlikle tesadüf değil.

NV300, “Yaratıcı bir ahşap işleme uzmanı için mobil bir atölye” ye çevrilmiş. Nissan, parçaları en ergonomik hallerinde ele alarak, kullanışlılık seviyesini artırmış.

Aracın hiç dış kısmını uğranmadan, iç kısımdan görselleri gösterilse, kesinlikle onun bir van araç olduğu anlaşılmaz. Zira belli edecek bir kısımda zaten göremedik.

Atölye konseptiyle Nissan, insanların her türlü zevkine hitap edebileceğini söylüyor.

Markanın Avrupa LCV Planlama ve Pazarlama Direktörü Francesco Giacalone, “NV300 Concept minibüsü ile Nissan, ticari aracın geleceğini ticari müşteriler için gerçek bir ortak olarak düşünüyor. Nissan Energy Roam, eklenmesiyle pratik ve çok yönlü, yenilikçi ve kendine yeterli. LCV sektöründe muazzam bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz ve Nissan ticari araçları için önemli bir ayırt edicidir.” dedi.

NV300’ün sadece konsept olarak kalacağı söylendi.

Model için “şimdilik bir konsept” tanımlaması yapıldı. Aslında biraz da olsa açıklık bırakılmış. Atölyeye dönüştürülmüş bir NV300, eminiz ki insanlara çok sağlam fikirler verecektir. Kabin içerisindeki saklama gözleri, dolaplar ve tablolara bakınca, hobilerin mobil olarak gerçekleştirileceği, ambiyansı güzel bir ortam çıkartılmış.

NV300 Concept içerisinde elektrik de sorun değil.

Atölyenin ortasından geçirilen oturak raylarının ince düşüncesine karşı Nissan, 700 kWh depolama kapasitesine sahip, 1kW güç çıkışına sahip elektrik sistemi kurmuş. Çoğu alet, gereksinim duyduğu enerji rahatlıkla alabilecek.

Zaten tavana monteli panellerle güneş enerjisinden yararlanılabiliyor. Nissan’ın Brüksel Show için, dış kısımda ahşap vurgusuna sahip atölye minibüsü, boş bir arazide saatlerce kendi kendine vakit geçireceğiniz unsurlara sahip. Siz de böyle bir araç yaptırıp, hobi faaliyetlerinizi burada yapmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum