Yatırım yapmaya başla!

Nissan’ın “Brain to Vehicle” Sistemi Zihin Okuyarak Kazaları Önceleyecek!İlk gördüğümüzde anlam verememiş olabilirsiniz. Ancak yaşadığımız dönem robotların pizza yaptığı ve süper otonom araçların artık caddelere çıktığı bir çağdayız. Nissan’ın geliştirdiği sistem olan Brain-to-Vehicle ya da BV2 aracın insan beynini birbirine bağlamakla görevli.

Bu yapay zeka örneği; sürücünün yapacağı hareketleri daha önceye almak. Herhangi bir ani manevralarda 0.2 ile 0.5 saniye arası süreyle daha öne alabiliyorsunuz. CES 2018’de gösterilecek bu yeni teknolojinin uygulaması şu an için olmayacak. Sadece insanların daha iyi anlayıp analiz edebilmeleri için demo bir sürümle gösterilecek.

Sinyalizasyon üzerine şekillendirilen Brain-to-Vehicle, tepki sürelerini kısaltmadan hariç; rahatsızlık durumlarında da yine otonom araç gibi davranarak güvenlik aşamasında büyük rol alacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum