Yatırım yapmaya başla!

Nikita Aksyonov’dan B Sınıf Araçlarına Hayal Edilemeyecek Tasarımlar!

Rus tasarımcı Nikita Aksyonov yine sempatik bir çalışmaya imza atmış. Bu sefer mini araçların yüzlerine lüks ve hızlı otomobilleri yansıtmış.
Nikita Aksyonov’dan B Sınıf Araçlarına Hayal Edilemeyecek Tasarımlar!

Artık bu tip çizimleri görünce kimin yaptığını tahmin edebilir hale geldik. O kişi Nikita Aksyonov‘dan başkası değil. Aksyonov büyük ihtimal sizinde aklınızda herşeyi karıştıran adam olarak kalmıştır. Eğlenceli ve bakması da bir o kadar güzel konsept çizimleri, tüm dünyaya yayılmış durumda. Görsel yeteneklerini çizimleriyle buluşturan Rus tasarımcı, premium sınıf araç yüzlerini bizlere VAN araçlar üzerinde göstermişti. Fikirleri o kadar güzel ki bir gün firmaların dikkatini çekecek ve neden olmasın diyecekler.

Şimdiki çalışmaların içerisinde Porsche, Toyota, McLaren, Bentley, Peugeot ve Fiat gibi karma üreticiler var. Peki bu sefer ne yapmış? B segment otomobillerin marka yüzlerini çıkartarak yukarı da bahsettiğimiz hızlı ve lüks grup arabalarını entegresini gerçekleştirmiş.

Kırmızı mini arabamızın kasa yapısını bir yerlerden hatırladınız değil mi?

Görünümde dünyanın en küçük Bentley‘i olduğu bir kesin. Uçuk tasarımcı, Fiat 500’ün gövdesini kullanarak e sınıftan aşağı inemeyen markayı b’ye kadar taşımış.

Fiat 500’den devam edilerek spor araba klasmanına geçilmiş.

O kadar mükemmel çizimler ki modelin ne olduğunu bilsek bile ikilemde bırakabiliyor. 500 bu sefer de bir Porsche. Ölçeklendirme hesaplarını gerçekten profesyonel yapıyor.

Aksyonov, çıtayı yükselterek süper spor alanına giriş yapmış.

Mini temsilcimize ayrıntıları atlamadan harika bir McLaren silueti verilmiş. Ayna ve jant yapılarına kadar aynı. Sadece biraz daha yavaş gidecek!

Belli olmaz bir mühendiste kaput altına motorunu uydurabilir! Aynı arabayı SUV yapısıyla merak ediyorsanız buradan bakabilirsiniz!

Peugeot 208 vs Ferrari!

Benim iddiam; meraklı b segment sürücüleri biraz para biriktirdikten sonra modifiye garajlarına akın edebilirler.

Dünyanın hiç bir yerinde göremeyeceğiniz bu çalışmalar için tek yorumum “çok iyi” olur. Rus tasarımcının aslında burada hayal gücü ve zekasıda ortaya çıkıyor.

Çizim işini belki buna yakın yapabilenler olacaktır ancak detayları düşünmek o kadarda kolay olmayacak. Nerdeyse tüm sınıfları birbirlerine karıştıran Aksyonov‘un sıradaki çalışmasını dört gözle bekleyeceğim.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum