Yatırım yapmaya başla!

“Nikita Aksyonov” Tasarımlarına Premium Sınıfı VAN Araçlara Dönüştürerek Devam Ediyor!

Yaptıklarıyla ağızları açık bırakacak tasarımlara imza aran Rus Aksyonov, bu sefer çıtayı yükselterek Bugatti ve Porsche'nin de içinde bulunduğu "VAN" araç tasarımlarına bakacağız!!!
“Nikita Aksyonov” Tasarımlarına Premium Sınıfı VAN Araçlara Dönüştürerek Devam Ediyor!

Bu zamana kadar araçların şekil değişimlerinin her boyutunu gördüğümüzü söyleyebilirim. Alım gücü imkansız olarak gördüğümüz otomobillerin, parçalanarak özel tasarım ürünleri dönüşümlerini de gördük! Bağımsız bir tasarımcı olan Nikita Aksyonov, hayal edilmeyeni hayal ediyor ve bunu kalemine alarak belki de bir yerlerde görülmesi imkansız resimleri bizlere sunuyor. Aksyonov’dan biraz daha değişik çalışan Jennings’in spor arabaları SUV hallerine getirmesini de unutmuyoruz.

Rus tasarımcı bu sefer şekil oyunlarına premium sınıf araçlarını minibüs ve van tipi araçlara dönüştürdü. İmkansız demeyin! Çünkü hayatını sadece hızlı araba üretmekle geçirmiş Lamborghini bile yüksek araç formunda Urus 4X4 SUV‘u üretti. Bir gün van araçlar gözde olursa, aşağıda göreceğiniz gibi Bugatti bile minibüs yapabilir!

1 Bugatti Chiron Van

Bugatti Chiron VANFransız üreticinin yaptığı dünyanın en hızlı kara taşının van haline şaşırmadık desek yalan olur. 8.0L ve 1500 beygirle beraberinde gelecek +400 km hız eşliğinde ticari aracınızı uçurabilirsiniz.

2 Skoda Van

Skoda VANSanki gerçekten varmış gibi çizimler yapan tasarımcı Skoda’da da es geçilmemiş. Markanın son aldığı yüz şekillerinden yararlanarak, Superb ve tasarımıyla göz dolduran Kodiaq gibi farklı amaca hizmet eden araçlarını pick-up olarak düşünmüş.

3 Alfa Romeo Van

Alfa Romeo VANEminim ki kimse Alfa Romeo’yu Fiat Ducato halinde olarak düşünmemiştir! Resme baktığımda hiçte olamayacak gibi durmuyor. Biraz fazla havalı minibüs olur o kadar!

4 Subaru Van

Subaru VANAksyonov sanırım ticarilerde AWD alt yapısı nasıl olur onu merak etmiş. Gördüğümüz çalışma Subaru’ya bir gönderme veya bir istek olabilir. Genellikle 4×4 SUV modelleriyle andığımız Subaru’nun yüz hatları van bir araca bence yakışmış.

5 Lexus Van

Lexus VANRus tasarımcı çıtayı yavaş yavaş yükseltiyor. Van araçta gördükleriniz sizlere geleceğin 4×4’ü LF-1 Limitless SUV‘u hatırlatmış olabilir. Bence listenin en sıra dışı vanı olarak seçebiliriz.

6 BMW Van

BMW VANHazır konseptler gün yüzüne çıkmışken, tasarımcı da bir öneride bulunayım denilmiş. Ve i5’in habercisi olan Vision Dynamics hacimce büyütülmek üzere çizime alınmış.

7 Porsche Van

Porsche VANAlmanlardan devam eden Aksyonov, gayet saygılı şekilde Macan GTS‘den yararlanmış. Tabi bu okul önünde bekleyen cinsten bir van değil!

8 Infiniti Van

Infiniti VANKoskoca dev SUV’ların mimarı Infiniti, gayet net görülebilen Renault Trafik modelinin içine usturuplu şekilde yerleştirilmiş. Bu tip daha bir Amerikan van havasında olmuş.

9 Audi Van

Audi VANNeyseki Rus tasarımcı Audi’yi vana çevirirken fazla yukarılara çıkmamış. Q2‘yi yeterli görerek mavi bir “Van Quattro” meydana getirmiş.

9 maddenin her biri hayal gücünün en güzel örneklerinden olmuş. İşin daha güzel tarafı orantıyı o kadar iyi ayarlanıyor ki minibüslerin hangi markaya olduğunu bir saniyede karar verebiliyoruz. Neye benziyor, çıkaramadım gibi sorulara zemin vermiyor.

Güncel modellerle konseptleri harmanlayarak yapılan gördüğümüz grafik çalışmaları firmaların bile dikkatini çekeceği cinsten. Bugatti, Porsche ve BMW dışındakiler için belki olur diyebiliriz. Peki siz listemizdeki markaların böyle van araçlarına sahip olamak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum