Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Niğbaş Hisseleri 940 Bin TL’lik Sipariş Haberiyle %1 Yükseldi

Güne yatay başlayan Niğbaş Niğde Beton hisseleri, 45 günde bitirilmesi planlanan sipariş açıklamasıyla yükselişe geçti.
Niğbaş Hisseleri 940 Bin TL’lik Sipariş Haberiyle %1 Yükseldi

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yedier Doğal Ürünler Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’den sipariş aldığını duyurdu. Bu sabah yapılan açıklamada söz konusu işin Niğde’nin Bor ilçesinde yer alan prefabrike betonarme karkas sistemle fabrika binası inşaatı işine yönelik olduğu söylendi.

Tahmini 45 iş günü içinde tamamlanması öngörülürken, işin bedel tutarının KDV dahil 940.000 TL olduğu açıklandı.

Şirket hisseleri yeni sipariş haberinin duyurulmasıyla birlikte sert yükseliş gösterdi.
Niğbaş Hisseleri %1 Artıda
Kaynak: Paratic Piyasalar

NIBAS kodlu hisseler, Salı günü önceki kapanış seviyesinden açıldı. İşlemlere 7,79 liradan başlayan hisseler, hemen ardından 7,71 ile gün içi en düşük seviyeyi kaydetti.

Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP), 940 bin liralık yeni sipariş alındığı açıklamasının yapıldığı sırada 7,75 liradan işlem görüyordu. Hemen sonrasında ise yönünü yukarı çevirerek 7,95 lirayı aştı.

Gün içi en yükseğe çıkan hisseler, aynı zamanda negatiften pozitife geçti. Saat 10.58’de %1,03 artıda işlem görüyor. Hisselerin haftalık kaybı %2, aylık %28 ve yıllık %79’un üzerinde.

Teknik açıdan bakıldığında 7,7466 pivot noktası olmak üzere dirençler 7,8366 – 7,7833, destekler 7,6566 – 7,6933 olarak işaret ediliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum