Yatırım yapmaya başla!

New York’taki Dünya Ticaret Merkezi’nin 11 Yıl İçerisindeki Gelişiminin Time Lapse GörüntüsüBir ülkenin, bir şehrin gelişimi her anlamda önemlidir. Şehirdeki yapılar geliştikçe o şehrin gelişimi de artar. Özellikle yeni oluşturulan yapılar, turistlerin ilgisini çekebilecek yenilenme işlemleri ve bunun gibi gelişmeler o şehrin gelişmesinde önemli rol oynar.

Bu yapıların yenilenmesi ve geliştirilmesi zaman ve emek isteyen şeylerdir. Bu videomuzda sizlere oldukça zaman ve emek harcanan bir yapının gelişiminden bahsedeceğiz. New York’ta 2004-2015 yılları arasında geliştirilmiş bir ticaret merkezinin gelişim sürecini sizlere sunuyoruz.

11 yıl süren bu gelişim, yapılan süre boyunca kayıt altına alınmış ve time lapse olarak sunulmuş. Yukarıdaki videomuzda 11 yıl süren ticaret merkezinin gelişimini görüntüleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum