Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Netflix’e Yeni Zam Geliyor: İşte Yeni Fiyatlar!

Çevrimiçi yayın platformu Netflix’in fiyatlarında dört ay içerisinde ikinci zam geliyor. En düşük ve yüksek paket fiyatları ise şöyle…
Netflix’e Yeni Zam Geliyor: İşte Yeni Fiyatlar!
HABER GİRİŞ

Dünyanın en çok kullanılan çevrimiçi yayın platformlarından Netflix’in aylık abonelik ücretlerine yeniden zam geliyor. Platform daha önce geçen yılın Eylül ayında paket fiyatlarında artışa gitmişti.

Yeni zam ile beraber Türkiye’deki kullanıcılar için en düşük fiyat 119,99 TL’ye çıkacak. Zam öncesindeki Temel Plan’ın ücreti 99,99 TL olarak belirlenmişti.

Netflix abonelik planları
Kaynak: Nettlix

Kullanıcıların aynı anda 2 cihazdan Netflix’e giriş yapmasına olanak sağlayan Standart Plan’ın ücreti ise yeni zam ile birlikte aylık 176,99 TL’ye yükseldi. Bu paketin fiyatı Eylül’de yapılan zam ile 149,99 TL olarak belirlenmişti.

Netflix’i aynı anda dört cihazdan ve Ultra HD kalitesinde izlemek için satın alınan Özel Plan’ın fiyatı ise 199,99 TL’den 223,99 TL’ye yükseldi. Yapılan fiyat artışları ilk etapta yeni üye olan kullanıcılar için geçerli olacak.

Netlifx aşamalı olarak mevcut abonelere de bu fiyatları yansıtacak. Son dönemde Netflix’in ABD’deki fiyatlarında yapılan artış ve döviz kurlarındaki yükseliş yeni zammı beraberinde getirdi.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın