Paylaşım

Netflix Yeni Nostaljik Dizisi Everything Sucks ile Epey İddialı!

 

2018’de 80 yeni film planı olduğunu açıklayan Netflix, yeni yapımlarıyla izleyicinin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Daha geçtiğimiz günlerde yüksek bütçeli siberpunk dizisi Altered Carbon ile gündeme gelen platform, şimdi de Everything Sucks ile izleyiciyi heyecanlandırdı.

Bu noktada; Ted Sarandos’un diziyle ilgili açıklamalarının epey iddialı olması da heyecanı ikiye katladı. Zira Netflix’in içerik başkanı Everything Sucks’ın platformun en çok izlenen dizilerinden biri olacağını söyledi.

Öte yandan; Stranger Things ve Dark gibi 90’lı yılların nostaljik havasını yansıtan dizi bu anlamda onlara benzese de izleyiciyi güldürecek olmasıyla diğerlerinden büyük bir farkla ayrılıyor diyebiliriz.

En iyi Netflix dizileri arasına girmeye aday Everything Sucks’ın oyuncuları arasında ise Jahi Di’Allo Winston, Peyton Kennedy ve Patch Darragh gibi isimler yer alıyor. Neticede; 16 Şubat’ta yayınlanacak yeni Netflix dizisi ve diğerleriyle platform, sektördeki yükselişini hızla devam ettireceğe benziyor diyebiliriz.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur