Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Netflix’in Sevile Dizilerinden The Rain’in 2. Sezon Fragmanı GeldiNetflix’in Sevile Dizilerinden The Rain’in 2. Sezon Fragmanı Geldi

Çevrimiçi yayın platformu Netflix, milyonlarca kullanıcısına sunduğu pek çok yapım ile takdir toplamayı başarıyor. Platformun beğenilen dizilerinden birisi olan Danimarka yapımı The Rain, ilk sezonu ile izleyenlerden olumlu tepkiler almıştı. Platformun sosyal medya hesabından 2. sezonun ilk fragmanı paylaşıldı.

The Rain, iki kardeşin yağmur ile gelen ve bölgedeki nüfusun büyük bölümünü yok eden bir ölümcül virüse karşı mücadelesini konu alıyor. Kendilerine güvenli bir yer bulmak adına uzun bir yolculuğa çıkan kardeşlerin karşısına pek çok zorlu olay çıkmaktadır. Alternatif bir kıyamet senaryosunun yer aldığı dizi, ABD, İngiltere, Almanya gibi pek çok ülkede izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Fragmandan görüldüğü üzere aksiyon ve gerilim bir sezon izleyenleri bekliyor. Sevilen dizinin yeni sezonu 17 Mayıs’tan itibaren Netflix kullanıcıları ile buluşacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur