Paylaşım

Workaholics Yıldızlarından Bol Kahkahalı Netflix Filmi: “Game Over, Man!”

 

Efsanevi komedi serileri arasındaki Workaholics yıldızlarının imzasını taşıyan Game Over, Man! filminden bol kahkahalı bir aksiyon komedi filmi geliyor. Aylarca beklenen Bright’ın ardından eleştirmenlerin beğenisini kazanabilecek olan yapım, fragmandan da anlaşılacağı üzere gayet başarılı duruyor.

Gerçi yapılan eleştirilere rağmen izlenme sayılarıyla Bright da Netflix’i sevindirmiş, ilk 3 gün içinde 11 milyon kişi tarafından izlenmesiyle dev platformun moralini düzeltmişti. Fakat bu durum, Netflix’in The Meyerowitz Stories ve Okja gibi beğenilen yapımların ardından 90 milyon dolarlık bütçesiyle beklentiyi çok artıran Bright’ın izleyiciler üzerinde yarattığı etkiyi tam anlamıyla silemedi.

İşte tam da bu noktada; Game Over, Man!, Netflix’in çıtasını yeniden yükseltebilecek gibi duruyor diyebiliriz. Zaten Workaholics yıldızları Adam Devine, Blake Henderson ve Anders Holmvik’in filmde bulunması bile yapımı birkaç puan öne çıkarıyor. Filmin yapımcılığını da Adam DeVine, Blake Anderson, Anders Holm, Seth Rogen, Evan Goldberg ve Scott Rudin üstleniyor.

Kyle Newacheck’in yönettiği filmin senaryosu ise Anders Holm tarafından kaleme alınmış.  Los Angeles’ta bulunan bir otelde teröristlerin insanları rehin alınmasıyla başlayan olaylar, otel çalışanlarını canlandıran Workaholics yıldızlarının eğlenceli kurtarma operasyonlarıyla devam ediyor. Ve 23 Mart 2018’de Netflix üzerinden yayınlanacak film seyirciye tam bir kahkaha tufanı vadediyor.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur