Paylaşım

3 Vakte Kadar Netflix’te Yayınlanacak “Bright”ı Yıldız Ekibinden Dinleyin!

 

90 milyon dolarlık bütçesiyle Netflix’in en pahalı filmi olan Bright için geri sayım başladı. Tam da bu noktada pek çok kişinin heyecanla beklediği orijinal Netflix filminden yeni bir fragman geldi. Ve Bright’ın yıldız isimlerle dolu kadrosu film hakkında konuştu.

Ben Efsaneyim, Umudunu Kaybetme, Gerçek Kötüler, Yedi Yaşam, Ben, Robot gibi en iyi filmler listelerinin vazgeçilmez yapımlarıyla hafızalara kazınan Will Smith, Netflix’le çalışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Gerçek Kötüler’de de David Ayer yönetmenliğinde çalışmış Will Smith, onun her şeyin gerçek olmasını istediğini söyledi. Ve bu duruma örnek verdi.

Yukarıdaki videoda sizin de gördüğünüz gibi Will Smith, bol aksiyonlu hatta tehlikeli benzinlik sahnesinde yeteneğini konuşturmuş. Bir yandan araba geri viteste ilerlerken, bir diğer yandan da Will Smith ayaklarını giden aracın tamponuna dayayarak ateş etmeye çalışıyor. İşte bu sahne hakkında konuşan David Ayer, Will Smith’i böylesine bir ortamda harikalar yarattığı için tebrik ediyor.

Filmin kötü karakteri Leilah’ı canladıran Noomi Rapace de dövüş sahnelerini nasıl çektiklerini, provalarda SWAT ekibini nasıl doğradığını heyecanla anlatıyor. Tikka karakteriyle karşımıza çıkan Lucy Fry da Bright için “çok büyük bir film” diyerek coşkusunu anlatıyor.

Neticede; 3 gün sonra yalnızca Netflix’te izlenebilecek yıldız kadrolu, yüksek bütçeli yapım için sabırsızlıkla bekliyoruz. Zira fragmanlardan da anlaşılacağı üzere Bright gerçekten kaçırılmaması gereken bir film!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur