Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Netflix’ten Film ve Dizi İzleyenlere Para Kazanma İmkanı!

Netflix içeriklerini izleyenlerin para kazanmalarını sağlayacak bir iş ilanı yayınladı. İşte detaylar…
Netflix’ten Film ve Dizi İzleyenlere Para Kazanma İmkanı!
HABER GİRİŞ

Son yıllarda dizi, film ve belgesel yayınlarını internet üzerinden izlemek için kullanılan uygulamaların başında Netflix geliyor. Dünya genelinde milyonlarca aboneye sahip olan yayın platformu ülkemizde de ciddi kullanıcı kitlesine sahip.

Sürekli artan üye sayısıyla net karını ve gelirini arttıran Netflix, milyonlarca kullanıcısının da kendisi sayesinde para kazanmasına olanak sağlayacak. Video yayın platformu, son olarak yayınladığı iş ilanı ile kendi bünyesindeki içerikleri izleyen kişilerin para kazanmasını sağlayacak. Eğer Netflix’teki yayınlardan başınızı alamıyorsanız bu durumu bir gelir kapısına çevirebilirsiniz.

Netflix İçeriklerini İzleyenler Artık Kazanacak

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Çok sayıda film, dizi ve belgesel yapımına sahip olan Netflix, bu yapımların kategorilerini ve kılavuz bilgilerini hazırlarken arka planda önemli bir iş gücüne ihtiyaç duyuyor. Hali hazırda 30 kişilik bir ekibe sahip olan platform, her geçen gün içerik sayısının artmasıyla beraber daha fazla personele ihtiyaç duyuyor.

Firmanın yayınladığı iş ilanına göre çalışanlar, Netflix’te yer alan içerikler izleyecekler ve bu içeriklerin doğru kategorize edilmesini sağlayacaklar. Ayrıca kılavuz bilgilerini de dolduracak olan çalışanlar bu sayede oturdukları yerden kazanç elde edebilecekler.

GCM Yatırım Banner

Büyüyen Netflix için İş Gücü İhtiyacı Artıyor

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Son yıllarda dünya genelinde gerek mevcut içerikleri gerekse de kendi bünyesinde gerçekleştirdiği dizi, film ve belgesel yapımları ile Netflix, insanlar tarafından büyük ilgi görüyor. Sürekli yeni yapımların eklendiği yayın platformunun iş gücü ihtiyacı da sürekli artma eğilimi gösteriyor.

Netflix’in son yayınladığı iş ilanının bir çok kişinin ilgisini çekeceğini söyleyebiliriz. Çalışanlar içerikler üzerinde yaptıkları düzenlemeler ile Netfilix’in algoritmasının doğru çalışıp çalışmadığını ve içeriklerin doğru kategorilerde olup olmadıklarını kontrol etmiş olacak.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.