Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Netflix’in Beklenen Dizisi The Witcher İlk Fragmanı ile GöründüNetflix’in Beklenen Dizisi The Witcher İlk Fragmanı ile Göründü

Andrzej Sapkowski’nin kitabından uyarlanan ve oyun dünyasında da adından söz ettiren The Witcher’in geçtiğimiz günlerde beyazperdeye uyarlanacağı açıklanmıştı. Dizi olarak ekrana gelecek yapım Netflix tarafından izleyenlere ulaştırılacak. Duyurusu ile merak yaratan diziden heyecanı artıracak ilk fragman Netflix’in resmi hesabından paylaşıldı. Akıllara ilk olarak bilgisayar oyununu getiren yapımın diziye uyarlanması yapımcıların işini biraz daha zorlaştırıyor.

Oyundaki atmosferin diziye ne derece yansıtılabileceğini merak eden bazı kişiler, sosyal medyada diziye dair değerlendirmeler yapmaya devam ediyor. İlk fragmanı paylaşılan dizinin başrollerinde Henry Cavill, Freya Allan, Anya Chalotra, Jodhi May, Mimi Ndiweni, Therica Wilson-Read, Millie Brady ve Adam Levy gibi isimler yer alıyor. Fragmanda Sapkowski’nin romanından bazı kesitlere yer verildiği gözlerden kaçmıyor.

Fragmanda dikkat çeken bir diğer detay ise dövüş sahnelerine çok az yer verilmesi. 8 romanlık seri ve efsane bir video oyun ile akıllarda yer eden The Witcher’in, Netflix’in elinde nasıl hayat bulacağı şimdiden merak yaratıyor. Lauren Schmidt’in yapımcısı olduğu Netflix dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Bilinen ve sevilen bir yapımın Netflix dizisi olarak izleyenlerin karşısına yeniden çıkması hiç kuşkusuz dikkat çekecektir.

Bir diğer merak edilen konu ise dizinin romanlara mı yoksa video oyunara mı sadık kalacağı. Bunun cevabını dizinin ilk sezonunun platformda yerini alması ile öğrenme şansı bulacağız. İlk fragmanı paylaşılan The Witcher dizisinin önümüzdeki yıl içerisinde Netflix’te sunulması bekleniyor. Kesin tarihin henüz paylaşılmadığı ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur