Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Netflix Yeni Filmi Tau’da Korkunç Bir Yapay Zeka Projesini Konu Alıyor!Netflix Yeni Filmi Tau’da Korkunç Bir Yapay Zeka Projesini Konu Alıyor!

Yükselişe doymayan Netflix, söz verdiği gibi izleyicisinin karşısına yeni yapımlar çıkarmaya devam ediyor. Orijinal içerik kapsamında rakiplerine açık ara fark atan platform, neden bu kadar başarılı olduğunu yeni bilim kurgu filmi Tau’nun fragmanıyla da bir kez daha gösterdi.

Altered Carbon gibi Netflix’in yüksek bütçeli yapımları arasında yer aldığı düşünülen Tau, fragmanından da anlaşılacağı üzere epey kaliteli bir işe benziyor. 29 Nisan’da Netflix izleyicileriyle buluşacak bilim kurgunun başrollerinde de Maika Monroe, Ed Skrein ve Gary Oldman bulunuyor.

Maika Monroe’nun hayat verdiği kadın karakterin, yapay zeka projesini mükemmel hale getirmek isteyen bir mucit tarafından kaçırıldığı film, soluksuz izlenecek bilim kurgu filmleri listelerine girecek gibi görünüyor. Yönetmenlik koltuğunda Federico D’Alessandro’nun oturduğu Tau, Gary Oldman’ın seslendirdiği kötücül bir yapay zekayı konu alması nedeniyle epey dikkat çekiyor.

Öte yandan filmin, Stanley Kubrick’in Oscar ödüllü 2001: A Space Odyssey isimli filmine benzerliği de gözden kaçmıyor. Nihayetinde; Tau’nun eleştirmenlerden ve izleyicilerden geçerli not alıp almayacağı merakla bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur