Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Bilim Kurgu Temalı Dizi Another Life Netflix’in Yeni Gözdesi Olacak!Bilim Kurgu Temalı Dizi Another Life Netflix’in Yeni Gözdesi Olacak!

Çevrimiçi yayın servisi Netflix, kütüphanesinde pek çok farklı türe ait yüzlerce yapım bulunduruyor. Bu yapımlardan bazıları başka şirketlerden alınırken bazılarının altında ise bizzat Netflix’in kendi imzası oluyor. Platformun YouTube hesabından paylaşılan fragman, yeni bir bilim kurgu dizisinin geleceğini müjdeledi. Another Life adlı dizinin fragmanı ve tarih bilgisine dair ilk detaylar gün yüzüne çıkmış oldu.

Dizi sıra dışı varlıklar üzerinde araştırmalar yapan bir ekibin başından geçen olayları konu ediniyor. Dünyaya inen yabancı bir gemiye dair araştırmalar yapacak ekip uzaylılara dair hiç bilinmeyenleri aydınlatacak.

İzleyiciler ile buluşmaya hazırlanan bilim kurgu temalı dizinin başrollerinde Katee Sackhoff yer alıyor. Ünlü aktris Battlestar Galactica filmindeki performansı ile akıllarda yer etmişti. ABD’li aktriste Selma Blair, Justin Chatwin ve Samuel Anderson gibi isimler eşlik ediyor.

Diziye dair henüz çok fazla detay mevcut değil ancak konusu itibariyle heyecan ilgi çekici yapımlar arasına girmesi yüksek ihtimal dahilinde. Netflix tarafından ilk fragmanı yayınlanan dizinin izleyici ile buluşacağı tarih 25 Temmuz olarak açıklandı. Yayınlanan ilk fragmanı videodan izleyebilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur