Yatırım yapmaya başla!

Need For Speed Payback Oyunu Film Tadında Fragmanı ile Tanıtıldı!Need For Speed! Bu efsane oyun için zamanında internet kafe köşelerinde az beklenmemiştir. NFS dünyaya sunulduğu andan itibaren zaten otomatik olarak her çocuğun her gencin vazgeçilmez araba oyunu oldu. 1997 yılında 1. seri ile çıkan NFS’nin şimdi son sürümü “PAYBACK”in geleceği duyuruldu.

Grafiklerin günümüz teknolojisine göre yapıldığı ve oyun bölgesinin Las Vegas’ın digital versiyonu Fortune Valley adında bir bölgede geçeceğini söylediler. NFS Payback’de yine Underground’da olduğu gibi nefes kesici polis kovalamaları olacak. Yarışılacak alanlar içerisinde orman, çöl ve şehir merkezleri var. Fragmanından da belli olduğu gibi arabaların gerçekçiliğinde son noktaya gelinmiş.

Yine Amerikan kası arabalara Nos yükleyip önünü kaldırarak gidebileceksiniz. Payback’in yapım yönetiminde olan Will Ho, ” Sonsuz keşfi olabildiğince gerçek dünya koşullarına uyarlamaya çalıştık. Diğer araç tutkunlarını bulmak, güzel manzaralar keşfetmek, fotoğraflar çekmek ve hikâyeleri paylaşmak; tüm bunlar oyunda mevcut.” diyerek oyun kısımlarının netliğinden söz ediyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum